Desert Operations | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Looki Games tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Desert Operations‘da küçük bir üssün komutanı olarak emrinizdeki askerlerle binlerce farklı oyuncuya karşı savaşabilir ya da başarılı diplomasiniz sonucunda onlarla ittifak kurup birlik olarak dev ordulara karşı koyabilirsin.

Donanmanı koordine edebilmek için hemen Kumanda Merkezini kur, ardından Fabrika inşa ederek para kazanmaya başla, derhal etrafına Evler yaparak hem kazancını arttır hem de üssünü kamufle et! Komutan olmak kolay değil daha yapman gereken çok iş var!

Gökdelenler inşa edip yüksek kazanç elde edebilir, Maden kurarak altın çıkartabilir, Üniversite açarak yeni silah teknolojileri üzerinde araştırma yapabilir, Rafineriden ise varil dolusu yakıt çıkartarak bu yakıtları kerosin ve dizele dönüştürebilirsiniz.

Şimdi bu teknoloji ve kaynakları kullanmanın tam zamanı, Cephane Fabrikasında asker, uçak ve gemileriniz için cephane üretebilir, Kışlada cesur askerler yetiştirerek atış talimleri yaptırabilir, Liman’da son teknolojiyle donanmış dev savaş gemileri üretebilir, birbirinden hızlı ve tehlikeli uçakları donanmanıza dahil edebilmek için ise Hava Limanı inşa edebilirsiniz. Artık Silah Fabrikası kurmanın zamanı geldi, panzerler, uçaklar, son teknoloji tanklar sizin emrinizi bekliyor!

Desert Operations‘da donanmanın yeteneklerini yükseltmek için Simülatör Ünitesi kurmayı sakın unutma! Ayrıca Ticaret Merkezi inşa ederek komşularınla kaynak alışverişi yapabilir, Pentagon’u kurduktan sonra ise gizli servisini devreye sokup diğer üslere ajan sokabilirsin!

Desert Operations Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

30 yorum yapıldı