Dirty Bomb | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Splash Damage tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve Warchest yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dirty Bomb, free2play oynanabilen bir MMOFPS oyunudur. Kıyamet sonrası bir atmosferde farklı yeteneklerde askerlerin hayatta kalma mücadelesinin işlendiği oyunda çok sayıda asker/karakter seçeneği ve benzersiz özellikle bulunuyor.

Temel olarak Sniper, Medic, Field Ops, Engineer ve Soldier olmak üzere 5 farklı karakteristik yeteneğin yer aldığı oyunda makinalı tüfek, tabanca, pompalı, uzun namlulu ve yakın dövüş silahları gibi çeşitli kategorilerde çok sayıda silah seçeneği bulunmakta.

Her oyunda takımınızda bulunan 3 ayrı askeri seçmenize olanak tanıyan Dirty Bomb‘da her asker kendine has özellikler ile ön plana çıkmakta. Şöyle ki bir karakter ile daha hızlı hareket edip daha az hasar verebiliyorken, bir başka karakter ile daha yüksek yaşam puanıyla çatışmalara girebiliyor fakat daha yavaş hareket ediyorsunuz.

Birincil silahların yanı sıra yakın dövüş silahı da taşıyabildiğiniz oyunda karakterinizin yeteneğine göre oyunun seyrini değiştirebilen hamleler yapabiliyorsunuz. Örneğin medic özellikli karakterler istedikleri alana enerji yayan kapsüller bırakıp tüm takım arkadaşlarının hayat puanını yükseltmelerini sağlayabiliyor veya ölen takım arkadaşlarına elektro şok yaparak hemen ayağa kalkıp savaşa devam etmelerini sağlayabiliyor.

Farklı büyüklüklerde haritalara ve görev bazlı modlara sahip olan Dirty Bomb, hızlı oynanışı ve yenilikçi oyun mekanikleriyle keyifli bir oynanış vadediyor.

Dirty Bomb Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: 2.33 GHz Dual Core
RAM: 3 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: 512MB - GeForce 7800GTX
DirectX: 9.0
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) +
İşlemci: 2.0 GHz Quad Core ve üzeri
RAM: 3 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: 512MB - GeForce 7800GTX +
DirectX: 9.0Yorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!