Dizzel | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Dizzel Poster
Dizzel Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 82

Önemli Uyarı
OGPlanet, Dizzel oyununun tüm hizmetlerini 13-04-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer OGPlanet oyunları.

Kore merkezli oyun geliştiricisi Neowiz Games ve NS Studio işbirliğiyle geliştirilen Dizzel, OGPlanet tarafından yayımlanan free2play MMOTPS oyunudur. Kullanıcı dostu arayüzü ile kolay adaptasyon sağlayan Dizzel, özellikle yakın dövüş hareketlerindeki gerçekçiliği ve düşmanlarınıza yapabildiğiniz birbirinden etkileyici son vuruşlarıyla (fatality) oldukça dikkat çekiyor.

3 farklı asker seçeneği sunan oyunda askerlerin yanı sıra ninja ve robotlarla da savaşabiliyorsunuz. Envanter yönünden de oldukça zengin olan Dizzel, keskin nişancı tüfeği, makinalı tüfek, tabanca çeşitleri ve kılıç, balta gibi devasa yakın dövüş silahlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunarken, etkileyici tasarımlara sahip zırh ve özel kostümleriyle de karakterinizi hem sağlamlaştırmanıza hem de özel bir görünüme kavuşturmanıza olanak tanıyor.

TPS kamera açısından dolayı stratejik hamleler de yapabildiğiniz oyunda duvar veya herhangi bir siperin önündeyken yerinizden çıkmadan arkanızı gözetleyebiliyor ve ateş açabiliyorsunuz. 8’e 8 savaşları destekleyen Dizzel, farklı büyüklük ve yapıdaki haritalarıyla da her tarza uygun çatışma imkanı sunuyor.

Dizzel Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!