Dragon Ball Z | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

PlayWebGame yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dragon Ball Z Online, adından anlaşılacağı üzere popüler anime TV serisi Dragon Ball Z’dan esinlenerek geliştirilen bir srateji/savaş oyunudur.

Orjinaline bağlı kalınarak meydana getirilen sanal bir dünyada geçen oyunda çizgi filmde yer alan karakterleri yöneterek geliştirebiliyor ve kötü karakterlere karşı savaşabiliyorsunuz.

Majin, Android ve Saiyan adında 3 farklı karakter sınıfı yer alan Dragon Ball Z Online‘da her karakterin kadın ve erkek versiyonu bulunmakta. Farklı alanlarda uzmanlaşmış olan karakterler standart saldırı özelliklerinin yanı sıra özel yeteneklere de sahip.

Verilen görevleri yerine getirip düşmanlarınız ile savaştıkça yendiğiniz bazı düşmanları takımınıza dahil edebiliyor ve ekip olarak savaşlara devam edebiliyorsunuz. Takımınızdaki karakterlerin yeteneklerine göre savaş alanında karakterlerinizi istediğiniz gibi konumlandırabilir ve taktiksel hamleler yaparak rakiplerinizi daha kolay yenebilirsiniz.

Gerçek oyuncular ile PvP savaşları da yapabildiğiniz Dragon Ball Z Online‘ı kolay arayüzü sayesinde hızlıca öğrenebilir ve hem arkadaşlarınız ile hem de tek başınıza keyifle oynayabilirsiniz.

Dragon Ball Z Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!