Dropzone | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

ABD merkezli Sparkypants Studios tarafından Sparkle Engine oyun motoru ile geliştirilen gerçek zamanlı savaş/strateji (MMORTS) ve MOBA oyunu Dropzone, Türkçe desteğiyle Steam üzerinden free2play modelde oyuncular ile buluşuyor.

22. yüzyılda geçen Dropzone‘da; insanlığın hayatta kalmasını sağlayan ve sadece Avrupa isimli gezegende bulunan bir enerji kaynağının elde edilmesi için yapılan mücadele konu alınıyor. Bilim-kurgu ögeleriyle desteklenen oyunda rig adı verilen gelişmiş robotları kontrol ediyor ve rakiplerinizi yok etmeye çalışıyorsunuz.

15’er dakikalık mücadelelerden oluşan oyunda bire bir PvP savaşlar yapabiliyorsunuz. Gezegeni istila eden Kavaş ismindeki uzaylılara karşı da savaşabildiğiniz Dropzone‘da, yok ettiğiniz kavaş sürülerinden düşen çekirdekleri belirlenen alana götürerek puanlara dönüştürüyor ve bu puanlarla sahip olduğunuz robotların özelliklerini yükseltebiliyorsunuz.

Tanklar, silahşörler ve mekanikler gibi çeşitli birimlerin de yer aldığı oyunda her birimin farklı baskın ve zayıf yetenekleri bulunuyor. Bu birimlerden yararlanarak kendi ekibinizi kurabilir ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Diğer MOBA oyunlarından farklı olarak savaş sırasında 3 ayrı pilotu kontrol ettiğiniz Dropzone‘da her pilot farklı bir sınıfa dahil oluyor. Bu yönüyle ilk zamanlarda zorlayıcı olsa da, kattığı stratejik taktiksel üstünlük sebebiyle karakterlere adapte olduğunuzda maksimum keyif alıyorsunuz.

Gelişmiş bir görev sistemi de bulunan oyunun en önemli özelliklerinden biri ise 4K çözünürlüğü destekliyor olması. Yüksek görüntü kalitesi sayesinden Dropzone‘u oynarken daha fazla keyif alabilir, responsive özelliği sebebiyle görüntü kaybı yaşamadan farklı ekran çözünürlüğüne sahip cihazlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Dropzone Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win7/Win8/Win10
İşlemci: 2.8 GHz Dual Core
RAM: 4 GB
HDD: 6 GB 
Ekran Kartı: GTX 460 ya da üstü
DirectX: 11 ve üzeri
İşletim Sistemi: Win7/Win8/Win10
İşlemci: 2.8 GHz Dual Core
RAM: 4 GB
HDD: 6 GB 
Ekran Kartı: GTX 460 ya da üstü
DirectX: 11 ve üzeri
İlgili HaberlerYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!