Elyon | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Çıktığı andan itibaren bir çok bölgede oyuncu rekoru kıran PUBG‘nin geliştiricisi Bluehole Studios tarafından Unreal oyun motoru ile geliştirilen MMORPG oyunu Elyon (eski adıyla Ascent: Infinite Realm A:IR), Black Desert ve Planetside 2 gibi popüler oyunların yayımcılığını yapan Güney Kore merkezli oyun şirketi Kakao (Daum) Games yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor.

Arkasındaki isimler ve kurgusuyla dikkatleri üzerine çeken Elyon, hem karada hem de havada aksiyon dolu mücadelelere girebileceğiniz fantastik ögelerden beslenen, en güzeli de RvR (Realm ve Realm – sunucular arası savaşlar) desteği veren yenilikçi bir RPG oyunu.

Steampunk evrende geçen Elyon (Ascent: Infinite Realm)‘de binek olarak adlandırılabilecek çeşitli özelliklerde hava taşıtları bulunmakta, bu taşıtların binekten en büyük farkı ise savaşlarda bir silah olarak kullanılabiliyor olması. Taşıtların yanı sıra jetpack ve kanat gibi ek özelliklerle de havada yolculuk yapmanız mümkün.

Bir çok gelişmiş özelliğe ev sahipliği yapan A:IR‘de çeşitli meslekler bulunmakta. Balık tutma, avlanma, çiftçilik gibi aksiyonlar ile temel ihtiyaçlarınızı giderebilir, sahip olduğunuz eşyalar ile kendi ev ve yaşam alanınızı inşa edebilirsiniz.

Karadaki savaşlarda kullanılan çeşitli robot ve hayvanlara da yer verilen Elyon‘da Sorceress, Mystics, Warlord, Assassin ve Gunslinger olmak üzere farklı alanlarda uzmanlaşmış 5 benzersiz sınıf seçeneği yer almakta.

Elyon Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.648


Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!