PlanetSide 2 | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Daybreak Game tarafından Forgelight oyun motoru ile geliştirilen ve yayımlanan bilim kurgu temalı MMOFPS oyunu PlanetSide 2, birçok özellik kazandırılmış yeni versiyonunda 3 farklı imparatorluğun Auraxis kıtalarındaki mücadelesini konu alıyor.

PlanetSide 2‘de her oyuncu kendi stratejisine göre özelleştirilebilir 20’den fazla temel silaha erişebiliyor. Ayrıca oyunda her imparatorluğa özel iki taşıt olmak üzere 10’dan fazla taşıt yer almakta. Hava ve kara taşıtlarının yanı sıra jetpackler ile gökyüzünde dilediğinizce hareket etmeniz de mümkün. 3 farklı imparatorluk ve 6 farklı sınıfın yer aldığı PlanetSide 2‘deki seçenekleriniz şu şekilde:

İmparatorluklar: Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı
Sınıflar: Mühendisler, Ağır Taarruz, Casus, Doktorlar, Hafif Taarruz, Mekanize Taarruz Dış Kostümü (MAX)

Oyunda ilerledikçe çeşitli dövüş sınıflarının kilitlerini açabileceksiniz, bu sayede istediğiniz zaman sınıflar arasında geçiş yapma şansına sahip olacaksınız. Sınıflara özel çok sayıda silah seçeneği ve teknoloji harikası birçok taşıt yüzünden oyun sırasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Devasa haritalarında farklı modlarda zaman zaman günler süren savaşlara tanık olacağınız PlanetSide 2 bir çok etkileyici özelliğiyle sizi bekliyor.

PlanetSide 2 Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6850 / AMD Phenom II X2
RAM: 4 GB RAM
HDD: 15 GB
Video RAM: 256 MB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600 / AMD or ATI 4850
Ses Kartı: DirectX uyumlu
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i5 İşlemci / AMD Phenom II X6
RAM: 8 GB RAM
HDD: 15 GB
Video RAM: 1,024 MB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 500 / AMD HD 6870
Ses Kartı: DirectX uyumluYorumlar

52 yorum yapıldı
 • Berkan says:

  Kayıt olmuyor Lütfen yardımcı olun

 • ahmetmert says:

  oyunu indirdim kaydola basıyorum sayfaya gidiyor adı şifreyi herşeyi yazıyorum diyo kaydolunamadı lütfen tekrar deneyin diyo

  • oyunkayit says:

   Merhaba,

   Kırmızı renk ile vurgulanan bilgi mesajında hangi alanda hatalı giriş yaptığınız belirtilmektedir. Aldığınız hata mesajınızı buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz.

   İyi oyunlar.

 • görkem says:

  yav kayıt olmuyo lütfen yardım edin

 • AGLET3 says:

  Oyunun patch ını falan yükledim oyunu açınca ekran çözünürlüğünden dolayı oyunun ekranı açılmıyor alt tab yapınca masa üstünü falan görebiliyorum. çözünürlüğü ne yapmam gerekiyor

 • ᏆᎻᎬ ᎫᎾᏦᎬᎡ says:

  ben oyunu indirdim ama kayıt ol seçeneğine basınca sayfayı açmıyor nedeni ney ?

Yorum Yaz!