EVE Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Keşfet, inşa et ve fethet! sloganıyla piyasaya sürülen EVE Online, İzlanda merkezli tecrübeli oyun stüdyosu CCP Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan MMORPG oyunudur. Devasa bir evrende geçen oyunda yüksek teknolojiyle donatılmış uzay gemilere sahip olabiliyor ve gezegenler arası yolculuk yaparak galaktik savaşlara katılabiliyorsunuz.

Konsol ve sanal gerçeklik (VR) sistemlerini destekleyen Valkyrie isimli ücretli versiyonu da bulunan EVE Online‘nın bu versiyonu PC üzerinden ücretsiz olarak oynanabilmekte. Alpha ve Omega olmak üzere iki farklı hesap türü sunan oyunda Omega hesap ile tüm gemi ve özellikleri sınırsız olarak kullanabilirken Alpha hesap ile bazı gemi ve özelliklerden mahrum kalıyorsunuz. Bu farkın sebebi ise Omega hesap türünün ücret karşılığında alınabilmesi.

EVE Online‘ın en önemli özelliklerinden biri açık dünyaya sahip olması ve karakterler için sınıf sınırlaması bulunmaması. Oyuncular tüccar, siyasetçi, casus ya da sanayici rolunü üstlenerek oyunu kendi belirlediği stratejiyle kısıtlama olmadan oynayabiliyor.

Gemiden silaha sahip olmanız gereken bir çok eşyayı elde edebilmeniz için madenlere ihtiyaç duyacaksınız. Bu madenleri ise gezegenlerden çıkartabilir ya da rakiplerinizle savaşarak yağma yöntemiyle alabilirsiniz.

Oldukça gelişmiş bir özelleştirme sistemi yer alan EVE Online‘da uzay geminizi saldırı ve savunma birimleriyle donatarak bu birimlerin teknolojilerini geliştirebilirsiniz. Klan sisteminin de yer aldığı oyunda tek başınıza oynamaktan sıkılırsanız klanlara dahil olarak ekip halinde hareket edebilir ve çoklu klan savaşlarına katılabilirsiniz.

EVE Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: Intel veya AMD Dual Core 2 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 20 GB 
Ekran Kartı: AMD Radeon 2600 XT veya NVIDIA GeForce 8600 GTS
Ses: SSE desteği
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: i7 veya AMD X4 @ 2.0 GHz +
RAM: 4 GB +
HDD: 20 GB
Ekran Kartı: AMD Radeon 6790 / NVIDIA GeForce GTX 560 +
Ses: SSE desteğiYorumlar

2 yorum yapıldı