Fall Guys | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Fall Guys Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al

Mediatonic tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayımlanan Fall Guys, piyasaya çıkmasından kısa bir süre sonra tüm dünyada popülerleşen düşük bütçeli nadir oyunların arasında yer alıyor. PC’de Steam üzerinden oynanan oyunun PlayStation Plus versiyonu da bulunmakta.

Biçimsiz fakat şirin karakterlerin yer aldığı oyunda diğer oyuncular ile birlikte gurup halinde farklı kurgu ve konseptteki küçük oyunlara dahil olarak eğlenceli olduğu kadar sinir bozucu da olabilen etapları tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Hem rekabet (competitive) hem de ortak hareket (cooperative) modların bulunduğu Fall Guys‘da sona kalarak veya en çok puanı alarak rakiplerinizi geride bırakmak için mücadele ediyorsunuz. Devasa bir top ile futbol maçı yapabilir, takım arkadaşlarınız ile rakip takımdan önce bulmaca çözmeye çalışabilir veya çeşitli engellerin yer aldığı etaplarda yarışabilirsiniz.

Tüm zamanların en çok indirilen PlayStation Plus oyunu olma özelliği taşıyan Fall Guys, Steam üzerinden aldığı çok olumlu derecelendirmeler ile oyuncuların gönlünde uzun süre taht kuracak gibi gözüküyor.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşlemci: Intel Core i5 ve üzeri 64-bit
İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek: 8 GB
Depolama: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7950
İlave Notlar: Gamepad
İşlemci: Intel Core i5 ve üzeri 64-bit
İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek: 8 GB
Depolama: 2 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7950
İlave Notlar: GamepadYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!