Fiesta | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Onson Soft tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2008 yılında oyun severler ile buluşan MMORPG oyunu Fiesta Online, çok sayıda bölgede çeşitli yayıncılar ile hizmet vermiştir. Amerika yayın hakları Gamigo’ya ait olan oyun hem kendi sunucuları hem de Steam üzerinden oynanabilmektedir.

2008 yılından bu yana bir çok yönden içeriği zenginleştirilmiş olsa da grafiklerinde herhangi bir değişikliğe gidilmeyen Fiesta‘nın görüntü kalitesi bu nedenle günümüz oyunlarına kıyasla oldukça basit ve düşük kalitede kalmakta. Anime tarzı sevimli karakterleriyle dikkat çeken oyun adından da anlaşılacağı üzere herş eyin festival havasında olduğu fantastik bir bölgede geçmekte.

Okyanus, plaj, güneş ve tropikal ormanlarla donatılmış iç açıcı haritalarıyla alışagelmiş kasvetli RPG atmosferini yıkan oyunda benzersiz yetenek ve görünüme sahip 6 ayrı karakter sınıfı yer almakta. Günümüzdeki RPG’lerde sıkla rastlamaya başladığımız crafting ve meslek sistemi gibi yeni nesil sistemlerin yer almadığı Fiesta‘da olmazsa olmaz guild sistemi ve farklı olarak evlilik sistemi ile usta/ çıtak sistemi bulunmakta.

Günlük görevleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabileceğiniz Fiesta‘da zorlanmadan seviye atlayabilir ve diğer oyuncular ile etkileşime geçerek birlikte savaşabilirsiniz.

Fiesta Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win XP/Vista/7/8
İşlemci: Pentium 4 1.6 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce MX
DirectX: Sürüm 9.0c
İşletim Sistemi: Win XP/Vista/7/8
İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz
RAM: 4 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce Ti
DirectX: Sürüm 9.0cYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!