First Assault | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
First Assault Poster
First Assault Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 190

Önemli Uyarı
Nexon, First Assault oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Nexon oyunları.

Güney Kore merkezli oyun stüdyosu Neople tarafından geliştirilen MMOFPS oyunu First Assault, tecrübeli oyun firması Nexon’un yayımcılığında Türkçe dahil 6 farklı dilde oyun severler ile buluşuyor. The Elder Scrolls III, Rift, Fallouts 3 ve Blackshot gibi dünya çapında başarıya ulaşmış çok sayıda oyunun temelinin atıldığı Gamebryo oyun motoru ile geliştirilen First Assault için ilk çalışmalar 2011 yılının sonlarında başladı ve 2015 sonlarında başlayan beta testleriyle birlikte büyük ölçüde tamamlandı.

Bilim-kurgu ögeleriyle dikkat çeken oyunun tam adı “Ghost in the Shell: First Assault – Stand Alone Complex Online”, fakat uzun olması sebebiyle First Assault ismi ön plana çıkartılarak lanse ediliyor. Shirow Masamune’nin “The Ghost in the Shell” çizgi romanı temel alınarak yapılmış “Ghost in the Shell: Stand Alone Complex” eserinden esinlenilerek ortaya çıkartılan First Assault; 2030 yılının Japonyasında geçmekte.

İlerleyen teknolojiyle birlikte hackerların siber terörizm faaliyetlerini arttırması kaos ortamının doğmasına sebep olur. Yapay olarak güçlendirilmiş profesyonel askerlerden oluşan Section 9 gurubunun bir üyesi olarak başladığınız First Assault‘ta kendinizi teknik ve teknolojik açıdan sürekli geliştirerek terörist faaliyetleri sonlandırmak için takım halinde mücadele ediyorsunuz.

Kızıl ötesi görüş ile pusuya yatan düşmanları tespit edip ısı güdümlü drone’lar ile onları avlayabilir, term-optik kamuflaj ile görünmez olup gelişmiş taretleri istediğiniz yerlere konumlandırarak rakiplerinize ağır hasar verebilirsiniz. SkillSync sistemi sayesinde siber yeteneklerinizi takım arkadaşlarınız ile paylaşabildiğiniz First Assault‘ta, takım olarak yapacağınız sistematik saldırılar ile gerçekçi savaş deneyimi yaşayabilirsiniz.

First Assault Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit  +
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 
RAM: 4 GB
HDD: 3 GB 
Ekran Kartı: GeForce GTX 260 
DirectX: Sürüm 9.0 
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit + 
İşlemci: Intel i5 2500 3.3 Ghz 
Bellek: 4 GB
HDD: 3 GB 
Ekran Kartı: GeForce GTS 450 
DirectX: Sürüm 9.0 Yorumlar

9 yorum yapıldı
Yorum Yaz!