Rift | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

California merkezli tecrübeli oyun geliştiricisi Trion Worlds tarafından Gamebryo oyun motoru ile geliştirilen ve iki farklı bölgede (Avrupa ile Kuzey Amerika) yayımlanan Rift, kısa sürede bir çok ödül alan free2play MMORPG oyunudur. Telara isimli fantastik bir dünyada geçen Rift, the Guardians ve Defiant isimli iki düşman ırkın hayatta kalma mücadelesini konu alıyor.

Güçlerini tanrılardan alan the Guardians ırkında Dwarves, High Elves ve Mathosians karakter seçenekleri yer alırken, teknolojinin nimetlerini en iyi şekilde kullanan Defiant ırkında ise Bahmi, Eth ve Kelari karakter seçenekleri bulunuyor. Oldukça gelişmiş bir karakter özelleştirme sistemine sahip olan Rift‘te sahip olduğunuz karakterin saç uzunluğundan, burun şekline, dövme ve yara izlerinden göz rengine kadar bir çok detayını istediğiniz şekilde düzenleyebiliyorsunuz.

Rift‘i farklıkılan özelliklerden biri ise ruh (soul) sistemi. Bu sistem sayesinde Warrior, Cleric, Rogue, ve Mage’den oluşan temel karakter sınıflarını istediğiniz gibi özelleştirerek benzersiz yeteneklere sahip özel sınıflar ortaya çıkartabiliyorsunuz. Evlilik sistemi, harita bulmacaları, ev sistemi, koleksiyonerlik, binek sistemi, addon ve makro desteği gibi bir çok yenilikçi özelliğin bulunduğu Rift‘te heyecan verici PvE ve PvP savaşları sizi bekliyor.

Rift Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!