Forge of Empires | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

InnoGames tarafından yayımlanan strateji ve savaş oyunu Forge of Empires sizi tarihin farklı dönemlerine götürüyor. Türkçe arayüze sahip bu tarayıcı oyununda imparatoru olduğunuz şehri geliştirerek ilkel çağlardan modern çağlara yükseltiyor ve bu sırada hem sınırlarınızı genişletmek hem de halkınızı korumak için bir çok savaşa giriyorsunuz.

Elinizdeki maden ve parayı en iyi şekilde kullanarak şehrinizi kalkındırmalısınız. Forge of Empires‘ta gelişmenizdeki en önemli etkenlerden birisi araştırmalardır. Tamamlayacağınız her araştırmayla daha sağlam birim ve binalar yapabilir, şehrinizin çağ atlamasını sağlayarak modern bir yapıya bürünebilirsiniz.

Her strateji oyununda olduğu gibi Forge of Empires‘ta da savaşmadan zafer kazanabilir veya düşmanlarınıza göz dağı verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken çevrenizdeki imparatorlarla iyi ilişkiler kurmak veya güçlü bir ittifakta yer almaktır. Aynı zamanda oyunda istediğiniz bir rakibi düelloya davet ederek PvP savaşları da yapabilirsiniz.

Forge of Empires Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!