Fractured Space | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

İngiltere merkezli oyun stüdyosu Edge Case Games tarafından geliştirilen ve 2016 yılından bu yana Steam üzerinden yayımlanan Fractured Space, ücretsiz oynanabilen bir uzay gemisi simülasyonudur. 2684 yılında geçen oyunda 50 ışık yılı yakınındaki tüm insan yerleşimlerini yok eden yapay zekayla donatılmış Capital gemilerine karşı mücadele ediyorsunuz.

Kaliteli grafikleri ve başarılı optimizasyonuyla dikkat çeken Fractured Space‘de Savunma, Saldırı ve Beceri/Yetenek olmak üzere benzersiz özelliklere sahip çok sayıda geminin yer aldığı 3 gemi sınıfı bulunmakta. Donanımlı ve oldukça büyük olan gemileri kontrol etmek için farklı görevleri üstlenen yapay zeka bir mürettebatın da yer aldığı oyunda mürettebatınızı kendiniz seçebiliyorsunuz.

Taktiksel takım oyununun ön plana çıktığı Fractured Space‘de yapay zeka ile donatılmış Capital gemilerini ele geçirerek gemideki kaynakları almanız mümkün. PvE’nin yanı sıra gerçek oyunculara karşı 5vs5 PvP savaşlar yapabildiğiniz oyunda, eşleşmelerde geminizin seviyesi baz alındığından kendinize denk oyuncular ile savaşıyorsunuz.

Sade arayüzü ve başarılı kurgusuyla benzer simülasyonlara göre kontrollerine oldukça kolay adapte olunabilen Fractured Space, uzay simülasyonu sevenler için ücretsiz ve güzel bir alternatif.

Fractured Space Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı