Fractured | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

İtalya merkezli oyun şirketi Dynamight Studios tarafından geliştirilen Fractured, izometrik kamera açısına sahip açık dünya sandbox MMO oyunudur. SpatialOS üzerine Unity kullanılarak şekillendirilen Fractured kendine has grafikleri, hikayesi ve oyun kurgusuyla oyun severlere farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.

İnsanlar, canavarlar ve iblisler olmak üzere 3 farklı ırk seçimi sunan oyunda canavarlar kendi içerisinde 4, iblisler ise 3 farklı sınıfa ayrılıyor. Farklı uzmanlık alanları ve yetenekleri bulunan ırkların her birinin etkileyici hikayesi bulunmakta.

Karakterlerin 400’ün üzerinde yeteneğe sahip olabildiği oyunda bu yeteneklerden 40 tanesi tamamen karaktere özel olacak. Fractured‘ı farklı kılan özelliklerden biri de düşük seviyedeyken bile bir çok bölgeye seyahat edip oyunun özelliklerini kısıtlama olmadan kullanabilmeniz. Devasa bir dünyaya sahip olan oyunda macera uzun yolculuklar sizi bekliyor.

Fractured‘da meslek öğrenip uzmanlaşabilir, ticaret yapabilir, haritadaki doğal kaynakları toplayabilir ve topladığınız kaynaklar ile çeşitli eşyalar yapabilirsiniz. Bazı görevleri yerine getirmek için ekip çalışması yapmak zorunda olduğunuz oyunda lonca sistemi de mevcut.

Fractured Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 1.648


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!