Fringe Wars | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Fringe Wars Poster
Fringe Wars Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
İyi
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 22

Önemli Uyarı
Oasis Games, Fringe Wars oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Oasis Games oyunları.

Çin merkezli tecrübeli oyun şirketi Oasis Games’in ilk olarak 2017 E3 fuarında duyurduğu yeni oyunu Fringe Wars, MOBA heyecanını uzaya taşıyor. Yayınladığı RPG ve FPS oyunlarıyla dünya çapında önemli başarılara imza atan şirketin ilk MOBA deneyimi olan Fringe Wars kendine has atmosferi ve mekanikleriyle şimdiden oyun severlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Uçsuz bucaksız evrende paralı askerler ile kendi savaş geminize sahip olabildiğiniz oyunda geminizi silah ve zırh gibi çeşitli yönlerden geliştirebilecek ve görsel olarak da tamamen özelleştirebileceksiniz.

5 oyuncuya 5 oyuncu olmak üzere 10 kişilik savaşları destekleyen arenalarda takımızla uyum içerisinde savaşarak karşı takımı yok etmek için mücadele etmelisiniz.

Özellikleri bakımında farklı sınıflara ayrılan savaş gemilerinin bir kısmı hızıyla üstünlük sağlarken bir kısmı dayanıklılığı, diğer bir kısmı ise yüksek hasar özelliğiyle diğerlerine üstünlük sağlamaktadır. Henüz detaylı bilginin paylaşılmadığı Fringe Wars hakkındaki güncel bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Fringe Wars Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 892


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!