Gigantic | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Washington merkezli Motiga oyun stüdyosu tarafından 2012 yılında geliştirilmeye başlanan Gigantic, 3. şahıs kamera açısına sahip yenilikçi bir MOBA oyunudur. Yayın hakları 2017 yılında Perfect World tarafından satın alınan Gigantic kalıpların dışına çıkan grafiklerinin yanı sıra kendine has oyun tarzıyla diğer MOBA’lardan daha keyifli bir oyun deneyimi vadediyor. Klasik koridor sisteminin yer almadığı oyunda amaç her ne kadar karşı takımın merkezini yok etmek olsa da kurgu oldukça farklı.

5’e 5 maçların yapılabildiği Gigantic‘te takımların üsleri klasik sabit binalardan oluşmuyor, her iki takımın da guardian adı verilen devasa boyut ve yeteneklere sahip canlı üsleri bulunuyor. Karşı takımı yenebilmek için önce takım oyuncularını yok etmeli/atlatmalı, sonra da gardiyanını öldürmelisiniz. Şimdilik 12 ayrı savaşçı seçeneği sunan Gigantic’te her savaşçının farklı hikayesi ve özel yetenekleri bulunmakta.

Savaş sırasında farklı görünüm ve özelliklerdeki yaratıkları çağırarak takviye güç ve savunma elde edebiliyorsunuz. Yaratıkların ortaya çıkacağı konumları ayarlayarak doğru zaman gelene kadar gizli kalmalarını sağlayabilir, zamanı geldiğinde ani baskınlar yaparak stratejik üstünlük sağlayabilirsiniz. Combo sisteminin de yer aldığı Gigantic‘te çılgın hareketler yaparak rakiplerinizi yerden yere vurmanız da mümkün.

Gigantic Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 10, 64-bit
İşlemci: 2.6 GHz
Ekran Kartı: DirectX 11.1 uyumlu NVIDIA veya AMD
RAM: 6GB
HDD: 5GB
İşletim Sistemi: Windows 10, 64-bit
İşlemci: 3.2 GHz
Ekran Kartı: GeForce GTX 580/AMD HD 6990
RAM: 8GB
HDD: 10GBYorumlar

7 yorum yapıldı
Yorum Yaz!