HARP Vefa | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/

Yerli bir ekip tarafından Unrel 4 oyun motoru geliştirilen FPS oyunu Harp Vefa, Steam üzerinden oyun severler ile buluşuyor. Geliştirilme süreci devam eden oyunda sadece düşman askerlerle değil, çözüm bekleyen bulmacalar ve sıradışı mekanlar yer alıyor.

Osmanlı ordusunda görev yapan 2 askerin başından geçen olayları konu alan Harp Vefa‘da Çanakkale Savaşı’nın yapıldığı dönem işleniyor. Savaş sırasında tutsak düşerek farklı bir ülkeye tutsak olarak götürülen 2 asker özgürlükten ve vatanlarından uzak geçen zorlu yıllarla mücadele ederler. Ta ki kendilerini tutsak tutan devlet Osmanlı’ya savaş ilan edene kadar.

Tutuldukları yerden kaçmalarıyla başlayan oyunda verilen talimatları dikkate alarak düşman askerlerini etkisiz hale getirmeli ve belirli alanları ele geçirecek, bu sırada karşılaştığınız çeşitli problem ve bulmacaları çözerek özgürlüğe bir adım daha yaklaşacaksınız.

Döneme ait silah ve araçları kullanacak, düşman topraklarında tehlikeli görevlere atılacak ve vatana geri dönmek için karşılaştığınız zorluklara göğüs germek zorunda kalacaksınız. Bölüm geçiş animasyonlarıyla beğeni toplayan Harp Vefa, Türk bayrağının dalgalandığı nadir Türk oyunlarından birisi.

HARP Vefa Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: Ge-Force GTX 750


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı