HARP Vefa | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

HARP Vefa Steam Fiyatlari


Platform
Ülke
Fiyat
İndirim
Satın Al
Steam HARP Vefa
9.90 TRY
-
Steam HARP Vefa
67.99 ARS
-
Steam HARP Vefa
133.00 RUB
-
Steam HARP Vefa
10.89 BRL
-
Steam HARP Vefa
4.99 USD
-

Yerli bir ekip tarafından Unrel 4 oyun motoru geliştirilen FPS oyunu Harp Vefa, Steam üzerinden oyun severler ile buluşuyor. Geliştirilme süreci devam eden oyunda sadece düşman askerlerle değil, çözüm bekleyen bulmacalar ve sıradışı mekanlar yer alıyor.

Osmanlı ordusunda görev yapan 2 askerin başından geçen olayları konu alan Harp Vefa‘da Çanakkale Savaşı’nın yapıldığı dönem işleniyor. Savaş sırasında tutsak düşerek farklı bir ülkeye tutsak olarak götürülen 2 asker özgürlükten ve vatanlarından uzak geçen zorlu yıllarla mücadele ederler. Ta ki kendilerini tutsak tutan devlet Osmanlı’ya savaş ilan edene kadar.

Tutuldukları yerden kaçmalarıyla başlayan oyunda verilen talimatları dikkate alarak düşman askerlerini etkisiz hale getirmeli ve belirli alanları ele geçirecek, bu sırada karşılaştığınız çeşitli problem ve bulmacaları çözerek özgürlüğe bir adım daha yaklaşacaksınız.

Döneme ait silah ve araçları kullanacak, düşman topraklarında tehlikeli görevlere atılacak ve vatana geri dönmek için karşılaştığınız zorluklara göğüs germek zorunda kalacaksınız. Bölüm geçiş animasyonlarıyla beğeni toplayan Harp Vefa, Türk bayrağının dalgalandığı nadir Türk oyunlarından birisi.

HARP Vefa Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5
RAM: 6 GB
Ekran Kartı: Ge-Force GTX 750Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!