Hazard Ops | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Infernum, Hazard Ops oyununun tüm hizmetlerini 23-11-2016 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Infernum oyunları.

2012-2015 yılları arasında Türkiye’de Gametolia tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanan M.A.R.S. Online oyununun yenilenmiş versiyonu olan Hazard Ops, Infernum yayımcılığında oyun severler ile buluşuyor. Yingpei Games’in Unreal Engine oyun motoru ile geliştirdiği Hazard Ops, AAA derecelendirmesine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur.

Gelişmiş karakter kabiliyetleri ve kişiselleştirme seçenekleri sunan oyunda yakın dövüşte boğma, yumruk atma gibi çeşitli şekillerde rakibinizi etkisiz hale getirebiliyor, engellerin üzerinden sıçrayabiliyor ve herhangi bir nesneyi siper olarak kullanıp vücudunuzu göstermeden karşı tarafı görerek ateş edebiliyorsunuz. Parçalanan ve patlayan objeler sayesinde stratejik hamleler yapmanıza olanak tanıyan Hazard Ops, çeşitli büyüklüklerde haritaları ve kendine özgü oyun modlarıyla da benzerlerinden sıyrılmayı başarıyor.

Klasik MMOTPS’lerden farklı olarak PvP’nin yanı sıra PvE görev ve modların da yer aldığı oyunda, tek başınıza veya ekip arkadaşlarınızla zombi, mutant, mumya, ve robot gibi düşmanlara karşı savaşabiliyor, üs işgal edebiliyor ve gelişmiş yaratıklarla (BOSS) mücadele edebiliyorsunuz.

Çatışma sırasında öldürülen takım arkadaşınızı oyuna döndürmenizi sağlayan “Revive Team Friend” ve etraftaki ölü karakterleri çeşitli şekillerde kullanmanızı sağlayan “Take Down” gibi oyun sırasında taktiksel üstünlük sağlayan özellikler sunan Hazard Ops, özelleştirilebilir silah ve ekipmanları sayesinde de benzersiz mühimmatlar elde etmenize izin veriyor.

Hazard Ops Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Vista, Windows7
İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
RAM: 2gb
HDD: 10gb
Ekran Kartı: 7600GT (Shader Model 3.0 destekli)
İşletim Sistemi: Windows7 64bit
İşlemci: Core 2 Quad (Q8300) CPU Pentium 4 2.0GHz Core 2 Duo çift çekirdekli (E7500, E8400) veya daha iyi bir Core i7
RAM: 2G veya üzeri
HDD: 10G veya üzeri
Ekran Kartı: 9800GT, GT240 yongası veya AMD grafik kartı (4800 serisi, HD5600 serisi)Yorumlar

12 yorum yapıldı
 • ege says:

  hesabımı kabul edin

 • harun says:

  ya bu hazrd neden windows 10 xtrap hatası veriyor kurucular bi güncellme getirinde oynuyalım marsı elimizden aldınız bırakın hazrdops oynayallım

 • ertunç says:

  2018de yorum yapmış olan arkadaşlar görüyorum, oyun kapanmadı mı nasıl oynayabiliyorsunuz?

 • Murat says:

  oyunu indiriyorum açıyorum oynuyorum kapatıp tekrar açtığımda x-trap hatası alıyorum oyunu açamıyorum sorun ne olabilir acaba
  işletim sistemim windows 10

 • Necdet Salih ATALAY says:

  Abi adamlar marsın aynısını yapmışlar fenaaa fenaaa