M.A.R.S. Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Gametolia, M.A.R.S. Online oyununun tüm hizmetlerini 26-02-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Gametolia oyunları.

M.A.R.S. Online (Mercenary Assault And Recon Squad) Çin merkezli Yingpei şirketi tarafından Unreal 3.5 oyun motoru ile geliştirilen AAA reytingine sahip kaliteli bir MMOTPS oyunudur. Güneydoğu Asya ve Çin’de farklı isimlerle çeşitli yayıncılar tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online Türkiye’de Gametolia ile 20 Eylül 2012’de açık beta testlerine başladı.

M.A.R.S.‘ta bireysel savaş, takım savaşı, bomba ve bayrak görevleri gibi klasik modların yanı sıra zombilere ve mutantlara karşı, dayanıklılık ve hücüm gibi takım olarak oynanan PvE odaklı aksiyon dolu oyun modları da bulunuyor. Etkileyici görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra yakın dövüş sistemiyle zenginleştirilen oyun oldukça güçlü fizik yapısına sahip.

Haritalarda yer alan objelerin parçalanması ve hareket etmesi oyunu eğlenceli kılan özelliklerden sadece birkaçı. Yayınlandığı bölgelerde 8 büyük ödüle layık görülen M.A.R.S.‘ta benzerlerinde olmayan bir çok özellik de mevcut. Bu özelliklerden bazıları:

PvE görevlerinin sonunda gelişmiş yetenek ve yüksek hasar verme özelliklerine sahip bölüm sonu canavarları (BOSS) ile savaşırsınız. Bu bölümlere özel olarak oyuncuya birden fazla ana silah kullanma hakkı verilir, bu sayede rakibe özel silah kullanarak yıkıcı hasarlar verebilirsiniz.

Bir diğer güzel özelliği ise “Revive Team Friend“, bu özellik sayesinde çatışma alanında öldürülen takım arkadaşınızı canlandırabilirsiniz. Bu işlem size ekstra puan kazandırdığı gibi çatışmanın seyrinide değiştirecektir. Take Down ise yerdeki cesetleri farklı amaçlarla kullanmanıza olanak veren diğer bir özellik.

Tüm bunların yanı sıra modifiye edilebilir mühimmat ile daha keyifli hale gelen M.A.R.S.‘ta keşfedilmeyi bekleyen Cover System ve Perfect Reload gibi güzel özellikler de bulunmakta.

M.A.R.S. Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7
İşlemci: Pentium 4 2.0GHz
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: 7600GT yonga (Shader Model 3.0 desteği olmalı)
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Core 2 Quad (Q8300) Pentium 4 2.0GHz Core 2 Duo (E7500, E8400)
RAM: 2 GB +
HDD: 2 GB +
Ekran Kartı: 9800GT, GT240 veya AMD (4800 serisi, HD5600 serisi)
M.A.R.S. Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

418 yorum yapıldı
 • yasin says:

  Merhaba Herkeze oyun şuanda aktif bir şekilde oynaya bilirsiniz Steam içerisinde Oyun mevcuttur .saygılarımla KaraElmas

 • Hasan says:

  La bu oyun 2014 kapanmadı mı 2018 ne alaka

 • Aydın says:

  Açın su oyunu lütfen

 • Kaan says:

  ya neden marsı kapattınız çoçuklar oyniyosa oynasın nolcak ya gerçek hayata insan öldürüyolar çoçuklar bizene kardeş geri açın yada yine oyunu kurun yeter bıktım usandım wolfteam desen o sıkıcı zula desen onda böyle itemler eşalar yok zulada sıkıcı lütfen geri açın açmassanız artık sizi sevmicem oyun çok güzel internet kafade varsa oyun burdada olması gerek beni anlıyorsanız dediklerimi yapın oyunu açın yada internet kafede oynarız tmmı bunu anlayın çoçuklar oyniyor diye kapatıyonuz yetişkinler üzülüyor ap geri açın lütfen oyunu seviyorum neden kapandı diye düşünüyorum 2019 da yada bu zaman açılsın oyun anladınızmı

Yorum Yaz!