M.A.R.S. Online Turnuva Kayıtları Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
06.03.2014

“Oyunun anavatanı” sloganı ile 2012 yılında Türk oyun severlere kapılarını açan Gametolia’nın Türkçe olarak sunduğu MARS Online bireysel turnuva kayıtları açıldı. 11.03.2014 tarihine kadar devam edecek kayıtlar tamamlandığında, 128 cesur MARS savaşçısı kıyasıya bir mücadeleye girecek. 1’e 1 karşılaşmalar halinde yapılacak turnuvada, kazanan oyuncu bir üst tura çıkmaya hak kazanacak.

Çeyrek finale kadar gerçekleşecek tüm mücadeleler belirlenmiş sabit harita ve modlarda oynanacak olup, çeyrek final sonrasındaki maçlari ise, İstanbul’un incisi olan Galata Kulesi haritasında yapılacak. Katılımcılar arasında turnuva kurallarına uymayan kişiler, direkt olarak diskalifiye edileceği için oyuncular bu muhteşem ödülü kazanma şansından mahrum kalmak istemiyorlarsa çok dikkatli olmaları gerekiyor.

Gelin bir de ödüllere bakalım;
Şampiyon olan oyuncu, tam 17.500 MiniPara kazanırken, final maçında kaybeden oyuncu 12.500 MiniPara’nın sahibi olacak. Yarı final ve çeyrek finale yükselmiş oyuncuları da eli boş göndermek istemeyen Gametolia, yarı finale çıkan oyunculara 7000, çeyrek finale çıkmaya hak kazanan oyunculara ise 1500 MiniParalık ödüllerini de vereceğini belirtti.

Şu anda yoğun ilgi gören bu turnuva aslında henüz bir başlangıç. Daha önce de bazı etkinliklerinde bilgisayar ekipmanları gibi fiziksel ödüller veren Gametolia, ilerki turnuvalarda da bu geleneği sürdürecek gibi görünüyor.

Gametolia, 2012 yılında kurulmuş oyun ve eğlence odaklı bir paylaşım portalıdır. Gametolia ekibinin temel inancı eğlence aracılığı ile dünyayı değiştirebilecek güce sahip olmasıdır. Üyeleri ile birlikte değişimi yönlendiren ve bunu yaparken eğlendiren bir topluluk haline gelmeleri de inandıkları arasında yer alıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.997


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı