Yeni Yıl M.A.R.S’ın Yılı Olacak! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Yeni Yıl M.A.R.S'ın Yılı Olacak! Poster
Yeni Yıl M.A.R.S'ın Yılı Olacak! Poster

Gametolia tarafından yayınlanan M.A.R.S. Online 2014 yılına bir çok yenilikle birlikte giriyor. Yeni gelecek kostümler, silahlar, ekipmanlar, haritalar ve hatta modlar ile birlikte MARS Online artık bambaşka bir oyun olacak. Yenilikler hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31.12.2013

Öncelikle tüm oyuncularımıza mutlu ve bol oyunlu bir yıl dileriz! Geçtiğimiz yıl boyunca sizlerden gelen geri bildirimlerle birlikte önümüzdeki sene M.A.R.S Online‘da yüzlerce değişiklik hazırladık. Yeni gelecek kostümler, silahlar, ekipmanlar, haritalar ve hatta modlarla birlikte M.A.R.S Online artık bambaşka bir oyun olacak.

Bu yıl etkinlik ve kampanyalarla dolu bir yıl olacak. Yapılacak etkinlikler de birbirinden farklı hediyeler dağıtılırken bununla birlikte birçok kampanya da sizleri bekliyor olacak.

Bunda sizin bize verdiğiniz önerilerin ve de desteğin önemi çok büyük. Önümüzdeki dönemde de hepinizden yeni önerileri ve istekleri dört gözle bekliyoruz : )

Herkese mutlu yıllar!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.616


Yorumlar

2 yorum yapıldı
  • ismet says:

    admin mars onlineyi açıcakmısınız bi aim yüzünden oyun kapatılmaz lütfen oyunu açın.

  • Kamil Erdoğdu says:

    Bu oyun cidden güzel ücretsiz olması da önemli. Takip ettiğim kadarıyla çin de çok büyük bir güncelleme yapıldı ve değişik modlar eklendi Türkiye de bir kaç aya o güncellemeyi yapacakmış.