M.A.R.S Online’a Yeni Güncelleme | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
M.A.R.S Online'a Yeni Güncelleme Poster
M.A.R.S Online'a Yeni Güncelleme Poster

Gametolia'nın sevilen MMOTPS oyunu MARS Online 2.0.3 güncellemesiyle bir çok yeni harita ve özelliğe kavuşuyor. İnternet kafeler için özel item ve ayrıcalıklarında ekleneceği MARS Online'a sitemizden kayıt olabilir ve indirebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
-

M.A.R.S Online’da Yeni Güncelleme Heyecanı!

Gametolia’nın oyunculara sunduğu ücretsiz MMOTPS oyunu M.A.R.S Online‘da büyük yenilikler devam ediyor! Yapılan çalışmaların ardından oyuna birçok harita, karakter, silah ve moda elbisesi getiren oyun yöneticileri bu kez de oyuncuların karşısında birbirinden özel içeriklerle çıkıyor.

Bu içeriklerin başında internet kafeler için özel itemler ve ayrıcalıklar geliyor. Gametolia’ya kayıtlı tüm internet kafelerde oyunda en çok kullanılan silahrdan 3’ü ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Bu silahların isimleri ise aşağıdaki gibi:
PvP haritalarında kullanılanılabilecek olan MP40
PvE haritalarında kullanılabilecek olan M249 SAW
ve Sniperseverlerin vazgeçilmezi M24Sws.

Bununla birlikte oyuna 5 yeni harita daha geliyor. Bu haritalardan 2’si Robot Savaşları haritası.
Kanlı Günbatımı: Yeni teknolojilerin sürekli ilerlemesi ile birlikte güç kaynakları daha da önemli olmaya başladı. Kuzey Afrika’da Atlas Dağları’nın derinliklerinde nadir cevherlerden biri var. IMSA ve ICF askerleri için savaş başladı ve bu ıssız vadi artık tuzaklarla dolu…

Sisli İskele: Bu liman birçok savaşa şahit oldu. Yalnızca düşman askerleri değil başka güçler de bu stratejil noktayı ele geçirmek için mücadele verdi. Bakalım bu savaşın sonunda kazanan kim olacak?

10. Hat: Eski Şehir’de bir istasyonda kaçak mallar bulunduğu haberi geldi. ICF ajanları olaya dahil olduktan sonra IMSA çok sayıda teröristi bölgeye göndererek malları bölgeden kaçırmak istedi, bu iki kuvvet çok şiddetli bir çatışmaya girdi.

Gizli Fabrika: ICF ajanları PMC Raven Endüstriyel Alanı’na biyokimyasal deneylerden elde edilen bilgileri tamamen yok etmek için bir saldırı düzenledi.Büyük bir patlamadan sonra dönüşüm geçirmiş düşman askerleri geri çekilmekte olan ICF ajanları ile kanlı bir sokak çatışması başlattı.

Hayalet Şehir: Antik Ruhlar Kenti’nde olan doğa üstü olaylar araştırılmaya devam ederken daha da garip ve korkunç şeyler olmaya başladı.Dolunaylı bir gecede yaşanacak kabusa hazır olun!…

Yeniliklerin her geçen gün arttığı M.A.R.S Online‘a kayıt olmak için Gametolia’nın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yakın bir zamanda çok büyük bir genişleme paketini daha oyuna entegre edecek Gametolia, bu güncellemenin çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.932


Yorumlar

2 yorum yapıldı