Oyunkayit.com 3.Yaş Promo Kod Etkinlikleri Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
24.01.2014

2011 yılı Ocak ayında yayına başlayan oyunkayit.com tam 3 yıldır oyun severler ile buluşmaya devam ediyor. Bizi yalnız bırakmayan takipçilerimize geçen sene olduğu gibi bu sene de sürprizlerimiz var. Yerli ve yabancı yayıncıların desteğiyle; sitemizde ve sektörde yoğun ilgi gören oyunların sürpriz hediyeler içeren promo kodlarını her zaman olduğu gibi ücretsiz dağıtacağız.

Promo Kod Etkinliği Ne Zaman Başlıyor?

Oyunkayit.com 3.yaş özel promo kod etkinliği okulların tatile girdiği 24 Ocak 2014 Cuma günü, gün içerisinde başlıyor. Tatile güzel bir başlangıç yapıp birbirinden güzel hediyeler ile sevdiğiniz oyunları oynamak için etkinliği sakın kaçırmayın!

Promo Kod Etkinliğinde Hangi Oyunlar Var?

Türk oyuncuların severek oynadığı Türkçe dil desteğine sahip olan oyunların promo kodlarını dağıtmaya özen gösteriyoruz. Etkinliğimizde yer alacak olan oyunlar:

Oyunkayit.com 3.Yaş Promo Kod Etkinlikleri Başlıyor

Promo Kod Etkinliğine Nasıl Katılabilirim?

Promo kod etkinliğimize katılmak için sitemize üye olmanız yeterli. Bu güne kadar ziyaretçilerimize açık olarak yaptığımız dağıtımları bu etkinlikte üyelere özel olarak yapacağız.

Neden Üye Olmak Zorundayım?

1’den fazla promo kod alma gayretine giren takipçilerimizi ancak bu şekilde engelleyebiliyoruz, gereksiz yere alınan promo kodlar yüzünden etkinlikten faydalanamayan takipçilerimizin mağduriyetini engellemek adına bu etkinliğimizi üyelere özel olarak düzenledik. Sadece üye adı ve e-posta adresinizi girerek çok kısa bir sürede sitemize üye olabilirsiniz.

Etkinlik Uyarıları!
Etkinlik süresince dağıtılan her promo kod tek kullanıcı tarafından yalnızca 1 kez kullanılabilir.
Herhangi bir oyun için 2. kez promo kod kullanımı yayıncı firmalar tarafından engellendiği için sitemizden aynı kullanıcının bir oyun için 2. kez promo kod almasına izin verilmemektedir.
Etkinlikten daha fazla kullanıcının adil şekilde yararlanabilmesi için dağıtımlar farklı zaman aralıklarında belirli miktarlarda yapılacaktır. Dağıtım zamanlarını Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.
Promo kod dağıtımında kullanılacak yöntem gerekli görüldüğü taktirde oyunkayit.com ekibi tarafından değiştirilebilir.

Toplam Okunma Sayısı : 25.345


Yorumlar

74 yorum yapıldı