AION Online Artık Türkçe! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
AION Online Artık Türkçe! Poster
AION Online Artık Türkçe! Poster

Gameforge'un sevilen MMORPG oyunu AION Online artık Türkçe! 25 Eylül'den itibaren Türkçe dil seçeneği getirilen AION, free2play modele geçtiği günden bugüne sürekli güncellenen içeriğiyle oyun severlerin beğenisini toplamaya devam ediyor.
Faaliyet Tarihi:
25.09.2013

Karlsruhe, 25.09.2013 – Gameforge, başarılı fantezi MMO oyunu AION Free-to-Play’i farklı ülkelerde çıkarmaya devam ediyor: 25 Eylül’de normal operasyon çerçevesinde oyunun Türkçe sürümü hayata geçiyor. Daha önceki sürümlerde olduğu gibi Gameforge bu kez de tüm içerikleri eksiksiz olarak ilgili ülkenin diline uyarlamaya önem verdi: Türkçe istemci, tüm konuşmalar ve ekran metinleri dikkate alındığında toplam 3.460.133 çevrilmiş kelimeye ulaşıyor.

Tamamen Türkçeleştirilen konuşmaların, web sitelerinin ve forumların, Türkçe desteğin yanı sıra topluluk yönetiminin yanında, yeni dil sürümü içerisinde ayrıca Türkçe bir sunucu da açılacak. Yani aynı dili konuşan oyuncularla maceralar yaşamayı tercih edenler burada uygun oyun sahasını bulacak. Ancak sunucular oyun istemcisinden bağımsız: Yani görev metinlerini ve ekran görüntülerini ana dilinde okuyabilmek için Türkçe istemciyi kullananlar yine de tercih edilebilecek diğer altı dildeki sunuculardan birinde oynamaya devam edebilecek.

Heyecanlı Dövüşler ve Sürükleyici Hava Çarpışmaları PvP Severleri Mutlu Edecek

AION oyun dünyası geçen yıllar içinde sürekli olarak geliştirildi, rafine edildi ve çok sayıda özellikle ve olanakla genişletildi. Geliştiriciler baştan beri, hayranların yanı sıra eleştirenler arasında da aynı ölçüde sevilen adam adama dövüşe büyük bir özen gösteriyor. Elyos ve Asmodiyer orduları, önemli kaleleri ve garnizonları ele geçirme mücadelesinde birbirleriyle heyecan verici çatışmalara giriyor. Uğruna savaş verilen, iki yarıya bölünmüş Atreya dünyasının ara bölgesi olan Abis’te yaşanan hava çarpışmalarıyla tüm potansiyelini ortaya koyuyor.

AION Free-to-Play: Bir Oyun Dünyası Büyüyüp Gelişiyor

AION‘un ücretsiz sürümünün piyasaya çıkışından beri 4.5 milyondan fazla yeni hesap açıldı, şu anda 5 milyonun üzerinde oyuncu Atreya dünyasında dolaşıyor. Türkçe sürüm doğrudan kısa süre önce çıkan 4.0 sürümüyle başlıyor – yani oyunun Türk hayranları tam olarak Avrupa sunucularındaki oyuncuların oynadığı AION Free-to-Play sürümünü oynayacak. 4.0 güncellemesi, AION Free-to-Play için yapılan en kapsamlı genişleme ve oyuna ilk kez yeni sınıflar ekliyor. Bunun ötesinde Türk oyuncular seviye üst sınırı olarak 65’in, üç yeni bölgenin yanı sıra PvP ve PvE alanında birçok yeni içeriğin keyfini çıkaracak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.158


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı