DK Online Kapalı Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
DK Online Kapalı Beta Başlıyor! Poster
DK Online Kapalı Beta Başlıyor! Poster

Rise Game'in merakla beklenen MMORPG oyunu DK Online kapalı beta testlerine çok yakında başlıyor. Türkçe dil desteği ve bir çok yeni özellikle birlikte başlayacak olan DK Online'ı ilk test edenlerden olmak için hemen kapalı betaya kayıt olun.
Faaliyet Tarihi:
21.10.2013

DK Online Türkiye Kapalı Beta Testi 21 Ekim’de Başlıyor!

Mart sonuna doğru DK Online‘ın Türkiye haklarını SG Internet şirketi ile yaptığı anlaşma sonucunda aldığını duyuran Rise Game, yoğun bir geliştirme süreci sonrasında yerelleştirme çalışmalarını tamamladı ve 21 Ekim tarihinde Kapalı beta sürecine başlayacağını duyurdu.

Kapalı beta katılımı için halen alımların sürdüğünü belirten Rise Game, 21 Ekim tarihi öncesi ek Kapalı Beta Kodu dağıtacağını ve oyun istemcisini indirmek üzere sitesinde sunacağını da belirtti. Kapalı Beta’dayerinizi şimdiden ayırmak için www.risegame.com/dkonline/landing adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca https://www.facebook.com/DKOnlineTr ve http://forum.risegame.com/ adresleri üzerinden kapalı beta öncesi oyun hakkındaki son gelişmelere ve bilgilere ulaşarak toplulukla kaynaşma fırsatıda bulabilirsiniz.

DK Online hakkında

SG Internet & RPGFactory tarafından geliştirilen DK Online oyunu, RvR/PVP temelli 1.sınıf bir rol yapma oyunudur. Litos adlı fantastik bir dünyada geçen oyunda, oyuncular, Kadim Ejderha Şövalyeleri’nin adımlarını izleyerek, Litos dünyasının halklarına yıkım getirecek şeytani Ejderha Kharvag’ı durdurmaya çalışacaklar.

PvP temelli oyun, kazananın, birliği için ödül elde edebileceği, büyük çaplı birlik savaşları ve kale kuşatmalarına sahne olacaktır.

Önemli ve benzersiz özellikler:

Seçim sistemi: Dini Lider veya İmparator olarak dünyanın siyasetine şekil verecek güce sahip ol.
Dönüşüm sistemi: Değişik canavar şekillerine bürün. Sadece görüntünün değişmesiyle kalma, güçlerini arttır ve değişik saldırı şekillerine sahip ol.Sunucu seçimi: Oyun tarzınıza göre, normal ya da zorlu sunucu seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Normal sunucular nispeten daha az PvP temelli oyun tarzına izin verirken, Daha zor(hard core) sunucuları doğrudan PvP destekleyen bir oyun tarzına sahiptir.

RiseGame hakkında

Meta Games Marketing Ltd. şirketinin iştiraki olan RiseGame® Haziran 2012 yılında Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da online oyun yayımlamak amacıyla kurulmuştur.

Meta Games Türkiye’nin 10 yılı aşkın tecrübesiyle elde edilen bilgi ve beceri, online oyunlar için sahip olduğumuz hırs, ülkenin en yaygın internet kafelerine, oyun mağazalarına ve en büyük medya kuruluşlarına erişimimizi sağlamıştır. Çok kısa bir sürede ikinci oyun başlığının da müjdesini veren RiseGame, önümüzdeki günlerde duyuracağı yeni oyunlarının da sinyallerini veriyor. RiseGame ve gelecek oyunlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen risegame.com ve http://www.facebook.com/risegamepage sayfalarını ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.655


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı