DK Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Tam adı Dragon Knights olan DK Online, Masangsoft tarafından geliştirilen ve yayımlanan 3 boyutlu bir MMORPG oyunudur. Türkiye’de bir dönem Rise Game yayımcılığında Türkçe dil desteğiyle hizmet veren oyun 2014 yılında çeşitli sebeplerle sunucularını kapatmıştı. 4 benzersiz ırk ve 4 farklı sınıf seçeneği sunan DK Online‘da her ırk sadece 2 adet sınıf arasından seçim yapabiliyor.

Oyunda yer alan ırklar; Human, Elf, Felynx ve Lycan, sınıflar ise; Paladin, Sorceresses, Warrior ve Shadowmage olarak karşımıza çıkmakta. Bu sınıflardan Paladin ve Warrior’u yalnızca Human ve Lycan ırkından olanlar kullanabilirken, Sorceresses ve Warrior’u Elfler, Warrior ve Shadowmage’i ise Felynx ırkındakiler kullanabilmektedir. Binek ve pet sisteminin yer aldığı DK Online‘da binekleriniz sadece hızınızı arttırırken, petleriniz ise ekstra özellik katmaktan öteye gidemiyor.

Oyundaki geniş haritalar ve gelişmiş grafiklerin yanı sıra başarılı ses efektlerinin oldukça beğeni topladığı söylenebilir. DK Online‘da katıldığınız guild size standart görevler dışında yeni görevler alma imkanı sunarken, bonus özelliklere sahip olma imkanı da veriyor. Craft sisteminin de yer aldığı oyunda kendi eşyalarınızı üretmeniz mümkün. DK Online‘da isterseniz bire bir, isterseniz klanlar arası kale savaşlarıyla PvP heyecanını yaşayabilirsiniz.

DK Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 10 (32bit/64bit)
İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 Ghz veya eşdeğeri
RAM: 3 GB
HDD: 15 GB
Ekran Kartı: NVDIA Geforce 7600 veya eşdeğeri
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 10 (32bit/64bit)
İşlemci: Intel Dual-Core 2.8GHz
ve üzeri
RAM: 3 GB ve üzeri
HDD: 15 GB
Ekran Kartı: NVDIA Geforce 8800 ve üzeri
Ses: DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
DK Online Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

16 yorum yapıldı
Yorum Yaz!