DK Online Kanlı Altın Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
DK Online Kanlı Altın Başlıyor! Poster
DK Online Kanlı Altın Başlıyor! Poster

Rise Game'in ses getiren MMORPG oyunu DK Online yayına başlamasından tam 1 ay sonra yepyeni bir içerikle ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. 1. sezon 2.bölüm olarak duyurulan güncellemenin adı Kanlı Altın. DK Online Kanlı Altın ile birlikte gelen yenilikleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
17.12.2013

MMORPG oyun severler ile 12 Kasım’da buluşan DK Online, birinci ayına yeniliklerle girdi. Aralık’ın 12’sinde yeni patch yayınlandı ve klanlar feth ettikleri kalelerden vergi almaya başladı. Tabii güncelleme ile oyuna getirilen yenilikler yalnızca bununla sınırlı değil!

Kullanıcı sayısını her geçen gün daha da arttıran DK Online, savaşa açılacak olan diğer kalelerin de altyapı çalışmasını tamamladı. Mağara bugları tamamen giderildi ve en önemlisi Ruemon Kalesi Guard’larının okçu atış menzili genişletildi. Açık PK alanlarına ekstradan birçok Monster’ın eklendiği oyunda, mantık, “kale fethet-gücünü ıspat et” sistemine dayalı bir anlayışa oturtulmuş. Yeri geldiğinde klanlar birleşerek kaleleri fethederken, yeri geldiğinde ise entrikanın bin bir türlüsü dönüyor. Ayrıca grafiksel iyileştirmelerin de yapıldığı oyunda oyuncunun göz zevkine hitap eden harika düzeltmeler yapıldı. Yeni dönüşüm parşömenleri de oyunculara farklı özellikler kazandırırken, karakter-sınıf oyun kişilerinin skill’lerinde iyileştirmeye gidildi.

Yeni Bölüm: “KANLI ALTIN”

Dk Online sezon 1: “Kanlı Kardeşlik”te, taraflar yerlerini alınca amansız savaşlar yaşandı. Kıran kırana geçen mücadelelerin sonunda topraklar el değiştirdi, güçsüz klanlar devrildi, güçlü klanlar yükseldi. Birçok klan birleşip ittifak kurdu, taraflar yeri geldiğinde yer değiştirdi. Kibirli olan değil, korkusuz olan kalelerin sahibi oldu.

Şimdi “Sezon -1- Bölüm 2: Kanlı Altın” zamanı. Efsane oyun DK Online, yeni bölümüyle oyuncuyu fazlasıyla memnun edeceğe benziyor. Çünkü artık kazanılan kalelerden vergi alınıyor

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.853


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı