Battle of the Immortals’da Sandık Açma Zamanı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Battle of  the Immortals'da Sandık Açma Zamanı! Poster
Battle of  the Immortals'da Sandık Açma Zamanı! Poster

Joygame'in izometrik MMORPG oyunu Battle of the İmmortals yeni etkinliğinde içerisinde birbirinden değerli hediyeler bulunan sandıklar kazandırıyor. Haftasonu yüklediğiniz Joypara miktarına göre üç farklı sandıktan bir tanesini kazanma şansını yakalayarak değerli hediyelere sahip olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.12.2013

Türkiye’nin sevilen MMORPG oyunu Battle of the Immortals‘ta bu hafta sonu sandıklar açılıyor. 21-22 Aralık günlerinde geçerli kampanyada oyuncuları yükledikleri nakit miktarına göre sandık kazanma şansı bekliyor.

Kampanyaya göre 10, 30 ve 50 TL değerinde JoyPara yükleyen oyuncuları üç farklı sandıktan birini kazanma şansı bekliyor. Sandık içeriğinde Kraliyet Tavşanı, Gelişmiş Yeniden Doğuş Taşı, Kutup Ayısı ve daha pek çok eşya oyunculara sunuluyor. Kampanya detaylarını BOI’nin resmi sitesinden öğrenebilirsiniz: www.joygame.com/battle-of-the-immortals

Battle of the Immortals‘la ilgili ayrıntılı bilgili arayan oyuncular için BOI ekibinin bir sürprizi var. BOI’nin Wikia sayfası yakında aktif olacak. Oyuncular bilgi edinmek istedikleri her konuya BOI Wikia sayfasından ulaşabilirsiniz.

BOI ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için oyunun Facebook hesabını takip edebilirsiniz: www.facebook.com/JoygameBOI

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.268


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!