Battle of the Immortals Türkiye Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Battle of the Immortals Türkiye Açılıyor! Poster
Battle of the Immortals Türkiye Açılıyor! Poster

Joygame'in merakla beklenen MMORPG oyunu Battle of the Immortals'tan (BOI) güzel haberler var! Öngörülenden uzun süren çeviri ve lokalizasyon çalışmaları sebebiyle açılışı ertelenen Battle of the Immortals'ın kısa bir süre sonra beta testlerine başlaması öngörülüyor.
Faaliyet Tarihi:
15.09.2013

Türk oyuncular tarafından uzun bir süredir beklenen Battle of the Immortals‘tan müjdeli bir haber geldi. Uzun süren çalışmalar sonrasında oyunun indirilebileceği link oyunculara sunuldu. Yapılan resmi açıklamada çeviri ve lokalizasyonun neden bu kadar uzun sürdüğü anlatan Battle of the Immortals Ekibi oyuncuları Atlantis’in sıra dışı dünyasına davet etti. Resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlanan link aracılığıyla oyuncular açılış öncesinde oyun indirilebilecek. Beklenen tarih ise yakında açıklanacak. Açıklamanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz:

İskandinav ve Çin mitolojilerinin harmanlanmasıyla oluşturulmuş hikayesiyle oldukça görkemli bir atmosfere sahip olan BOI’de altı farklı oynanabilir sınıf Türk oyuncuları bekliyor. Üstelik bu sınıflar isimlerini Türk mitolojilerinden alıyorlar. Binlerce eşya, binekler ve setler ile oldukça zengin bir içeriğe sahip olan oyun Türkiye’de yayınlanacak olan ilk izometrik MMORPG olma özelliğini taşıyor. Siz de Battle of the Immortals dünyasına katılmak isterseniz resmi internet sitesini ziyaret edebilir; http://www.facebook.com/JoygameBOI ve https://twitter.com/BOIJoygame adreslerinden sosyal medya sayfalarına erişebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.701


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • KungFuPanda says:

    Güzel oyundu kapanan eski sürümünü oynamıştım. Umarım bu sefer tutarda uzun yıllar oynarız.