Fireshot Açık Beta Testi Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Fireshot Açık Beta Testi Başlıyor! Poster
Fireshot Açık Beta Testi Başlıyor! Poster

Oasis Game'in merakla beklenen MMOFPS oyunu Fireshot açık beta test yayınına başlıyor. 15 Eylül saat 12.00'de start alacak olan açık beta sunucularında kapalı betadan farklı olarak mutant saldırısı modu da yer alıyor. Kapalı betaya katılan oyuncular yeni bir yükleme yapmadan açık betaya geçiş yapabilecektir.
Faaliyet Tarihi:
15.09.2013

Merak ve ilgi ile beklediğimiz yeni MMOFPS oyunu FireShot 15 Eylül saat 12:00’de açık betayla oyuncuların karşısına çıkıyor.

Birbirinden heyecanlı savaş sahneleri, zengin silah yelpazesi ve yüksek kaliteli grafikleriyle FireShot ile keyifli anlar yaşayacağımız kesin. Oyunun önemli artılarından birisi düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda bile yüksek performans göstermesi. Bu yönü ile çok sayıda oyun severin vazgeçilmez oyunları arasında olacak gibi duruyor.

Kapalı Beta ile kısa sürede oyuncular tarafından kabul gören ve GameX 2013 Dijital Oyun Fuarında oyuncular ile buluşmasında olumlu sinyaller veren FireShot, MMOFPS tarzına farklı bir soluk katacak. FireShot Açık Beta ile birlikte gelen Mutant Saldırısında oyuncuları heyecanlı mücadeleler bekliyor. Ayrıca oyuna kayıt olanları Süpriz Hediyeler bekliyor. Hediyeler ile ilgili ayrıntılı bilgiler için FireShot sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!

Mutant Saldırısında neler var?

Yeni Mutant Saldırısında kahramanlar ilk defa mutasyona uğramış canlılarla karşılaşırlar (zombilere meraklı olanlar bunu çok sevecekler). Ölüm kalım mücadelesi verilen savaş sahnelerinde oyuncular çığlık sesleri arasında silahlarını ellerine alıp etrafı temizlemeye başlayacaklar. Korku ile kaçmak sonuç vermeyecek! Yaşamak veya ölmek, seçim sizin!

Benzersiz Bir Savaş Deneyimi! Müthiş Savaşa Sen de Katıl!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.434


Yorumlar

2 yorum yapıldı