Blade 9 Kapalı Beta Testi Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Blade 9 Kapalı Beta Testi Başlıyor! Poster
Blade 9 Kapalı Beta Testi Başlıyor! Poster

Blade 9 kapalı beta testi başlıyor! ArkArena'nın yeni MMORPG oyunu Blade 9 öngörülen beta tarihinden önce testlere başlama kararı aldı. Blade 9 kapalı beta testine katılabilmek için sitemizden dağıtılan kapalı beta anahtarlarını kullanabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
13.09.2013

Renaissance Heroes ve BasketDudes oyunları ile tanıdığımız Türk oyun yayıncı firması ArkArena’nın bir süre önce duyurduğu ve çalışmalarına son hızla devam ettiği Blade 9 Online nihayet açılıyor!

Blade 9 kapalı beta anahtarı alBlade 9 indirBlade 9 Kayıt OlBlade 9 tanıtım sayfası

MMORPG türünde geliştirilen oyun, benzerlerinden ayrılan birçok farklı oyun sistemi ve mekaniğine sahip olmasıyla bilinmekte. Eşi benzeri olmayan bir fantezi evreninde geçen ve dinamik PvP aksiyonları ile dikkat çeken Blade 9, çok çeşitli yaratık ve zindan seçeneği ile de PvE severleri unutmayarak onlara hoş bir deneyim yaşatacak. ArkArena bünyesinde %100 Türkçe ve tamamen ücretsiz olarak oyun severlerle buluşacak olan oyun, özellikle zengin hikaye ve görev sistemi, amansız zindanları ve 9 farklı sınıf seçeneği ile oyuncuların ilgisini çekmeye hazırlanıyor.

Ek olarak; detaylı bir pet ve binek sisteminin de bulunacağı oyunda, skill efektleri ve grafikleri de oyuncuları tatmin edebilecek seviyede. Eşya geliştirme sistemi, silah ruhu sistemi, kanat sistemi, çakra sistemi, klan savaşları, oto bot sistemi ve özel ünvan sistemi ile muazzam haritalarda sizleri maceraya davet eden Blade 9 Online, gösterilen yoğun ilgi üzerine 20 Eylül olarak açıklanan kapalı beta tarihini erkene alıyor ve bugün saat 15:00’da MMO severlere kapılarını aralıyor! Çok kısa sürecek olan kapalı beta sürecine katılarak hem oyunu test etmek hem de çeşitli etkinliklerden faydalanmak için beta anahtarınız ile blade9.arkarena.com adresinden Blade 9 Online’a kayıt olarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Blade 9 Online geliyor, büyük macera başlıyor!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.516


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı