Battle of the Immortals | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Perfect World, Battle of the Immortals oyununun tüm hizmetlerini 01-08-2014 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Perfect World oyunları.

Perfect World tarafından geliştirilen ve 2010 yılından bu yana global sunucularıyla bir çok ülkede yayımlanmaya devam eden MMORPG oyunu Battle of The Immortals‘ı İngilizce dil desteğiyle oynamaya devam edebilirsiniz.

Hikayesi Norveç ve Çin mitolojilerine dayanan Battle of The Immortals, epic tarzı ve eşsiz pet sistemi ile dikkat çekiyor. Yeni MMORPG oyunlarında sıkça karşılaşmaya başladığımız otomatik navigasyon (Auto-Navigate) sisteminin yer aldığı oyunda görev yerlerine hiç zorlanmadan ulaşabilir, istediğiniz yaratığı kolaylıkla avlayabilir ve kısa sürede istediğiniz NPC’ye ulaşarak görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Battle of The Immortals‘ta ki diğer güzel bir özellik ise zodyak sistemi. Bu özellik sayesinde doğum tarihinize özel olarak karakteriniz o gün içinde ek güçlere sahip olmaktadır.

Sınıflar

Tegin:

Damage Dealer Karakterdir. Yakın ve fiziksel savaşlarda çok etkilidir. Ancak Magic (büyü) ağırlıklı ataklara karşı güçsüz konumdadır.

Bledar:

Disciplined BOI‘nin Paladin yani tank karakteridir. Defansı çok yüksek olmasına karşın verdiği hasar düşük sayılabilir.

Thrim:

Hızlı ve ani ataklarda uzman, Assasin Karakterimizdir. Damage Dealer grubuna girer. Berzerker’e kıyasla damage’i düşük olmasına rağmen, stun ve critical skilleriyle dengelemektedir.

Solbon:

Wizard/Mage Karakterimizdir. Defansı düşük fakat güçlü skilleriyle tek bir mob’a yada alan skilleriyle çok sayıda mob’a yükksek damage verir.

Merdümgriz:

Oyundaki Priest/Vecomancer karakterimizdir. Buff’lariyla takım arkadaşlarına destek verir, heal skilleri çok etkili olmasa da, bir partideki en önemli karakterlerin başında yer alır. Ayrıca debuff skilleriyle düşmanını güçsüzleştirir.

Khaman:

Khaman, kutlu diyarlardan güçleri çağırır ve o diyarlara fısıldar. Hedefi susturma olanağına sahip mezilli saldırıları bulunur.

Pet ve Binek Sistemi

Battle of The Immortals‘ı diğer tüm oyunlardan ayıran en önemli özelliği şüphesiz pet sistemidir. BOI‘de avladığınız herhangi bir yaratığı kendinize pet olarak alabilirsiniz. Genel olarak herkesin kullanabileceği binekler bulunduğu gibi, karakterlerin kendine özel binekleri vardır. Binekleri görev, etkinlik ve marketlerde bulabilirsiniz.

Battle of the Immortals Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 / Vista SP1 / 7
İşlemci: Pentium 4 1.8 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: 128 MB
İşletim Sistemi: Windows XP SP3/ Vista SP1 / 7
İşlemci: Pentium 4 2 GHz ve üzeri
RAM: 1024 MB (1GB) ve üzeri
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: 512 MB ve üzeri
Battle of the Immortals Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

43 yorum yapıldı
Yorum Yaz!