Kara Taht Etkinlikleri Kazandırıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kara Taht Etkinlikleri Kazandırıyor! Poster
Kara Taht Etkinlikleri Kazandırıyor! Poster

Kara Taht açık beta etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Topla heceyi kap yılbaşı hediyeni isimli etkinliğiyle ka-ra-taht hecelerini toplayıp etkinlik NPC'sine götüren herkes Ipod Shuffle, Samsung Galaxy S3 ve MSI GE60 notebook kazanma şansı el ediyor.
Faaliyet Tarihi:
17.12.2013

Joygame’in 2014 yılına damgasını vuracak oyunu Kara Taht‘ta Açık Beta açılışı sonrası etkinlikler tam gaz devam ediyor. Kara Taht‘ın hece toplama etkinliğinde oyuncuları muhteşem hediyelerden birini kazanma şansı bekliyor.

“Topla Heceyi Kap Yılbaşı Hediyeni!” sloganıyla önce çıkan etkinliğe katılmak oldukça basit. Yaratıkları keserken toplayacağınız KA-RA-TAHT hecelerini etkinlik OOK’sında birleştirerek 10 adet Ipod Shuffle, 2 adet Samsung Galaxy S3 ve 1 adet MSI GE60 Laptop’tan birini kazanma şansını elde edeceksiniz. Unutmayın, ne kadar çok hece birleştirirseniz o kadar çok şansınız artar!

Kara Taht‘ta hece toplama etkinliği ile birlikte devam eden farklı etkinlikler de bulunuyor. Oyuncular JoyPara Dükkanı’ndan yapılan ilk alışverişte 15 TL değerinde başlangıç paketinin sahibi oluyorlar. Ayrıca loncaları ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ etkinliği kapsamında muhteşem hediyeler bekliyor. Detaylar için www.karataht.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Dünyanın ilk birlik savaşı içeren MMORPG oyunu Kara Taht ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için oyunun Facebook sayfasını takip edebilirsiniz: www.facebook.com/KaraTahtJoygame

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.487


Yorumlar

1 yorum yapıldı