Kara Taht | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Kara Taht Poster
Kara Taht Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 723

Önemli Uyarı
Joygame, Kara Taht oyununun tüm hizmetlerini 30-04-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Joygame oyunları.

Netmarble bünyesinde faaliyet gösteren oyun stüdyosu Maius Games tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Kara Taht, Joygame ile Türkiye’de. Avrupa ve Amerika’dan önce Türkiye’de Türkçe dil desteğiyle yayına başlayan Kara Taht “dünyanın ilk birlik savaşı MMORPG oyunu” ünvanına sahip.

Gelişmiş asker sistemine sahip olan Kara Taht‘ta birliklerinizle birlikte savaşlara katılabiliyorsunuz. Asker kiralama ve geliştirme gibi seçenekler sunan oyunun en belirgin özelliklerinden biri ise fetih savaşları. Mavi Mızrak ve Kızıl Kalkan olmak üzere 2 düşman ordunun yer aldığı Kara Taht‘ta Eurathes’e hükmedebilmek için mücadele veriyorsunuz.

Orta çağ dönemine uyumlu bir binek sistemi bulunan Kara Taht‘ta atlar ön planda. Bu asil yol arkadaşlarımızı siper, nal ve eğer olmak üzere 3 farklı ekipman ile donatabilmemiz mümkün. Donattığımız her yeni ekipman ise bineğimizin hızını arttırarak hedefimize daha kısa sürede ulaşmamızı sağlıyor.

Kara Taht Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Kara Taht Promo Kod / Beta Key

İlgili HaberlerYorumlar

44 yorum yapıldı
 • İbrahim says:

  Bu oyunun kapanması çok büyük bir hata oldu, eşi benzerini pek görmedim oynadığım anlarda keyfi bambaşkaydı , ama defalarca yazmamiza rağmen oyunu tekrar açmıyorlar, lütfen Joygame şirketi sesimizi duysun ve Karataht in tekrar oyunseverlere buluştursun.

 • harun says:

  Allah aşkına açın şu oyunu artık

 • mustafa says:

  Allah aşkına açın şu oyunu lütfen joygame

 • Furkan says:

  Ya varya su oyuna bakınca gözlerim doluyor açın şu oyunu

 • muhammed türk says:

  sizin gibi oyundan anlamayan yöneticilerden nefret ediyom bide isim email filan zorunlu yazmışsınız zevkle bildiririm şu oyunu geri açın saçma saçma oyunlar kuruyonuz cengizsan nedir ya onu kapatın saçma saçma iş yapıyosunuz 7.4 yazıyor her şeye paranız yetiyor bunada yetmiyomu

 • fikri says:

  hadi hedef sayıya ulaşamadılar diyelim oyunun beğenisi hala açık olan oyunlardan yüksek güzelim oyunu kapattınız