Kara Taht’ta Yılbaşı Fırsatları! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Kara Taht'ta Yılbaşı Fırsatları! Poster
Kara Taht'ta Yılbaşı Fırsatları! Poster

Joygame'in birlik savaşları MMORG oyunu Kara Taht 30-31 Aralık 2013 tarihlerinde JP harcayan oyunculara harcama miktarlarına göre beş farklı hediye paketinden birini kazanma fırsatı sunuyor. Hediye paketlerinin içeriği ve diğer etkinlikler hakkında detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
31.12.2013

Joygame’in 2013’e damgasını vuran oyunu Kara Taht‘ta 2014’te de sürprizler bitmiyor! Kara Taht‘ın yeni yıl kampanyasında beş farklı paket oyuncuları bekliyor.

Bu epik Ortaçağ hikayesinde 30-31 Aralık 2013 tarihlerinde JP harcayan oyuncular harcama miktarlarına göre beş farklı paketten birini kazanacak. Paket içeriğinde oyuncuların oldukça ihtiyaç duyduğu Eşsiz ve Efsanevi Tanımlama Parşömeni eşyaları bulunuyor. Öte yandan hece toplama etkinliğinin katılım süresi 7 Ocak 2014’e kadar uzatıldı. 10 adet İpod Shuffle, 2 adet Samsung Galaxy S3, ve 1 adet MSI GE60 Laptop’tan birini kazanmak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmamalısınız.

Dünyanın birlik savaşı içeren ilk MMORPG oyunu olan Kara Taht ile ilgili detaylı bilgi almak ve fırsatları takip etmek için www.karataht.com’u ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.991


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı