TERA Rising Steampunk Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
TERA Rising Steampunk Güncellemesi Poster
TERA Rising Steampunk Güncellemesi Poster

Gameforge'un sevilen MMORPG oyunu TERA Rising Ekim ayında gelen Steampunk güncellemesiyle yeni içeriklere kavuşuyor. 4 farklı zinden ve çeşitli yaratıkların ekleneceği TERA Rising'in yeni güncellemesi hakkında detayları yazımızdan öğrenebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
04.10.2013

TERA Rising – Ekim güncellemesi yeni yüksek seviyeli zindanlar sunuyor

Steampunk çalışması Eşya Dükkanı’nı genişletiyor| Festivaller yeni görevler getiriyor

04.10.2013, Karlsruhe – Aksiyon MMO’su TERA Rising‘in fantastik dünyası ek içeriklerle genişliyor: Steampunk çalışma güncellemesi seviye 60 üzerindeki ekip oyuncularına 10 oyunculu akın, biri 3 veya 5 oyunculu merci, biri de yedi oyunculu Defense Dungeon olmak üzere dört yepyeni zindan sunuyor. Yeni tehlikelere karşı savaşmaya hazır olan kahramanlar ganimetlerle cömertçe ödüllendirilecek. Yeni PvE oyun içeriklerine sahip eşyalar dışında PvP ve üretilebilir nesneler de çoğalacak. Üstelik Eşya Dükkanı da büyüyor: Steampunk görünümüne uygun ekipmanlarla sıradışı bir görsellik sağlanıyor.

Kötülüğe karşı hep beraber

10 oyunculu akın mercii Wunderholm, Alice Harikalar Diyarında’ya benziyor. Burada Arborea maceracıları romandaki karakterleri hatırlatan fantastik rakiplerle savaşır. Merci hem normal modda hem de sert modda oynanabiliyor.

Kanallar sayesinde Novum, Fantezi MMO’suna giden yolu keşfedecek: Bu, sınıf sınırlandırması olmayan üç oyunculu ilk zindandır. Kahramanlar yeraltı tünelinin tehlikelerine karşı mücadeleye başlamadan önce savaşta yanında durması için üç yardımcıdan birini çağırmalı. Grup kurulumu destekçinin hangi görevi üstleneceğini belirler.

Terk edilmiş filolar ve öfkeli devler

Mineral Noktenium ile yüklü bir filo Uçurumlu Kıyı önünde denize battı. Kurtarma ekibinden alınan son habere göre terk edilmiş gemide canavarlar görülmüş. Yeni 5 oyunculu merciden biri olan Parçalanan Filo’da cesur savaşçılar bu sorunla ilgileniyor ve felaketi düzeltiyor.

Yedi kişilik Defense Dungeon’da Kezzel’in Boğazı’nda güçlü bir rakip korkusuz maceracıları bekliyor: Burada hiddetli Dev Kezzel hazine avcıları tarafından yağmalanan servetini geri almaya çalışıyor.

Ülke için eğlence ve ekipman

Yeni BAM’ların düştüğü yerde taze ganimet de olur. Güncelleme, merci ve akınlardaki eşyaların yanısıra savaş alanından da ilave nesneler getiriyor. Ayrıca yeni güçlü PvE ve PvP ekipmanı unutulmamalı. Ancak bu özel malzemeleri ele geçirmek için oyuncuların zorlu savaşlarda ve mücadelelerde kendilerini kanıtlamalı.

Kahramanların rutin günlük hayatına bir değişiklik katmak için özel görevler, merciler ve mini oyunlar içeren üç yeni festival hazırlandı.

Steampunk çalışma güncellemesine dahil tüm özelliklerin bir tablosunu http://en.tera.gameforge.com/landingpage/steampunk sayfasında bulabilirsin.

TERA Rising hakkında

TERA oyunculara etkileyici grafiğe sahip fantastik bir dünyaya kapı açan kitlesel çok oyunculu rol yapma oyunudur (MMORPG). Gerçek aksiyon savaş sistemiyle oyuncuların saldırı ve büyülü formülleri etkin olarak gerçekleştirmesini sağlayan ilk MMO olarak, TERA Rising türünün olanaklarını baştan yazdı. TERA etkileyici ve ayrıntılı grafiği ve yeni siyasi sistemi gibi çok sayıdaki yenilikçi yöntemiyle oyuncular ve basın tarafından büyük övgü topladı. TERA Rising Şubat 2013 tarihinden beri ücretsiz oynanabilir ve www.tera-europe.com sayfasından indirilebilir.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 75’ten fazla ülkede kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 500 çalışan barındırır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.398


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı