TERA’ya Korsan Kalesi Savaşları Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
04.07.2013

TERA: Rising sürükleyici fetih savaşları için 20’ye karşı 20 savaş alanı getiriyor

Karlsruhe, 04.07.2013 – Gameforge bu Salı günü Korsan Kalesi’yle başarılı fantezi MMO’su TERA‘nın son geliştirmelerini yayınlayacak. Şubat ayında gerçekleşen Free to Play’e geçişten bu yana en büyük güncelleme olma özelliğini taşıyan Rising oyunculara çok oyunculu savaşlar ve güçlü fetih silahları ile 20’ye karşı 20’lik savaş alanı sunuyor. İttifak sistemi, yeni zindanlar ve oyun içi festivaller de TERA hayranlarının bu yaz çok beğeneceği diğer yenilikler.

Top, panzer, hava gemisi ve çok oyunculu görkemli savaşlar

Yeni savaş alanı Korsan Kalesi TERA‘da bugüne dek mercileşmiş en büyük PvP alanı. 20 kişilik iki grup burada heyecanlı fetih savaşları gerçekleştirecek. Bir ekip savunmacı görevini üstlenip kalede gizli bir kristali koruyacak. Saldıran ekip ise kaleye hücum ederek savunmacıları yenip kristali yok etmeye çalışacak. Bu sırada fatihlerin hedefe ulaşmak için birkaç yolu bulunacak: Kapıya önden saldırıp kale duvarlarını merdivenlerle aşarak hava gemisine binebilecek rakip kaleye havadan ateş edebilecekler. Hem saldıranlar hem de savunmacılar savaşta panzer ve top gibi güçlü uzak menzilli silahlara sahip olacak. İşte bütün bunlar savaşları görkemli bir PvP eğlencesine dönüştürecek!

Eşleştirme sistemi ve savaş alanında fırsat eşitliği

Korsan Kalesi seviye 30 üzerindeki karakterlere açık olacak ama tüm PvP savaşçıları otomatik olarak maksimum seviye olan 60’a yükseltilecek. Ayrıca özel, gücü eşitlenmiş savaş alanı ekipmanlarıfırsat eşitliği ve uzun süreli oyun eğlencesi sunacak. Eşleştirme sistemi sayesinde karşılaşma için kaydolan oyuncular sorunsuzca uygun bir gruba dahil olacak.

İttifak güncellemesi, yeni zindanlar ve yaz festivalleri

Bu yaz TERA dostlarına daha birçok yenilik sunulacak: Heyecanla beklenen ittifak sistemi siyasi sistemin bir geliştirmesidir ve loncalara üç ittifaktan birine katılma şansı verir. Oyuncular diğer birliklere karşı yeni değerli kaynaklar elde etmek ve oyun sunucusundaki hakimiyeti kazanmak için savaşır. PvE oyuncularını ise yakında oyuna dahil olacak yeni zindanlar bekliyor.

Ayrıca bu yaz Arborea’da çılgın fikirler ve çekici ödüller içeren üç değişik festival gerçekleşecek. Yaz Festivalleri küçük hikayeler sunacak ve oyunculara karakterlerini bu sıcak mevsime uygun şekilde, yeni plaj modasına göre giydirme fırsatı verecek.

TERA hakkında

TERA, bazı noktalarda türdeşlerinden ayrılan klasik bir fantezi MMO’sudur. True-Action-Combat adındaki zorlu savaş sistemi türünün ilkidir. Aksiyon oyunlarındaki komutlar gibi bir oyuncu saldırı ve büyülerini bir tuşa basarak değil, etkin şekilde gerçekleştirir. Bu, rakibe karşı konumu da belirler: Rakipler nişan çaprazıyla hedef alınır. 2012 yazında gerçekleşen yayınından önce dahi TERA, oyuncular ve basın tarafından özellikle ayrıntılı grafiği ve yeni siyasi sistemi gibi çok sayıdaki yenilikçi yöntemiyle sıkça övgüyle anıldı.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu çevrimiçi oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve 500 çalışanı ile uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, çevrimiçi oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanı sıra ödül almış Ikariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı çevrimiçi oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 600 çalışan barındırır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.117


Yorumlar

2 yorum yapıldı
  • mesut says:

    oynuyorum lakin 3 dk bir o http://s1307.hizliresim.com/1c/n/qjtfv.jpg What is the cause of errorbundan dolayı oynamıyorum artık

  • Yasin eroğlu says:

    Selamun aleyküm öncelikle önerebilecegim nadir oyunlardan biri arkadaşlar avrupa serverindeyiz yaklaşık 10 kişi süper bir oyun görsel efek ve grafik bakımından muhtesem. seviye sınırı 60 karekter kasmak için görevleri yapıyosunuz. kısacası göreve dayalı bi oyun bilinmeyen ve hala çözülemeyen noktaları çok ayrıca eğlenceli ve çok zengin bir oyun tavsiye edeerim.

Yorum Yaz!