Goblin Keeper Türkçe Dil Desteğiyle Yayına Başladı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
03.07.2013

Goblin Keeper’a Oyunkayit.com’dan Kayıt Ol, 60 Goblin Sikkesi Kazan!

Gameforge’un yeni tarayıcı oyunu Goblin Keeper’a oyunkayit.com üzerinden kayıt olun ve oyuna başladığınız gibi 7€ değerinde 60 Goblin Sikkesi hesabınıza yüklensin. Rakiplerinizden 1 adım önde olmak için acele edin. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Goblin Keeper’a kayıt olabilirsiniz.

Goblin Keeper Kayıt Ol

Karlsruhe, 03.07.2013 – Goblin Keeper fantastik bir ortama sahip klasik bir strateji oyunu olarak oyunculara içlerindeki alçak tarafı dışa vurma ve çok kötü olma fırsatı sunuyor. Oyuncu kurnaz bir Efendi rolünde her türlü mistik yaratık üzerinde hakimiyet kurup yeraltı krallığı istediği gibi geliştirilebilir. Bu tarayıcı tabanlı oyunun aralıkta Almanya ve İngiltere’deki başarılı startını İtalyanca, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe gibi çeşitli diller takip etti.

Bugünden itibaren Goblin Keeper Türkçe olarak sizlerle, yeteneğinizi gösterme zamanı.

Linki tıkla ve oyuna başla http://tr.goblinkeeper.com/

Mezar hikayeleri

Goblin Keeper‘de namlı Goblinoidli geniş zindanlar kurmak ve kütüphaneler, tavernalar, madenler, bekçilerle geliştirmek Efendi olarak oyuncunun işi. Zindan inşaatçıları karanlık surlar örmek için yaratıcılıklarını kullanır, kötülük ve sinsilik dolu benzersiz dünyalar kurar. Goblin Efendileri pürüzsüz şekilde kaynak çıkarmak, hain teknolojiler geliştirmek ve katakombları rakip Efendilerin açgözlülüklerinden korumak için ellerinden geleni yapar. Değişik değişik birçok görev oyunculara birçok yeni mücadele ve bununla birlikte sinsiliğin bir alçak (!) seviyesine düşmek için altın, inşa malzemesi ve deneyim puanları sunar.

Yağmalamalar

Karanlık zindanlara zamanla ork, warlock, hayalet ve daha birçok yaratık yerleşir. Despotlar bunlardan güçlü bir ordu yaratır. Bu ordu elf köylerinden ganimet taşıyan kervanlara ve diğer oyunculara dehşet verir. Tüm düşmanlara sınırları göstermek ve en sonunda tüm dünyaların şeytansı Efendisi olmak için cesaret, kararlılık ve taktiksel bereci gerekir.

Birlikte güçlüyüz

Diğer oyuncuları gasp etmek ve hazinelerini ele geçirmek diyabolik bir mutluluk yaşatır. Ama en hain düşman bile karanlık yollarda onlara eşlik edecek yoldaşlara ihtiyaç duyar. Goblin Keeper işte bunun için diğer hükümdarlarla iletişim imkanı sunar: Böylece oyuncular kendi aralarında ticaret yapabilir, güçlü ittifaklara dahil olabilir ve zindanları geliştirmede onlara yardım edecek arkadaşlarını krallıklarına davet edebilir.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 380 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOGlerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOGsi Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 600 çalışan barındırır.

Toplam Okunma Sayısı : 5.380


Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!