TERA Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Güney Kore merkezli Bluehole oyun stüdyosu tarafından Unreal 3 oyun motoru ile geliştirilen TERA, ilk olarak 2011 yılında ücretli olarak Kore’de yayımlanmaya başlayan aksiyon MMORPG oyunudur. Kısa sürede beğeni toplayarak Japonya, Kanada, ABD ve Avrupa’da NHN, Ubisoft, En Masse gibi firmaların dağıtımını üstlendiği TERA, Şubat 2013’ten bu yana free2play modelde hizmet vermeye devam ediyor. Avrupa’da aktif olarak Gameforge yayıncılığında oyun severler ile buluşan oyun, yenilikçi içeriği ve kaliteli grafikleriyle benzerlerinden bir adım öne çıkıyor.

Shara ve Arun adındaki 2 Titan’ın uykuya dalması sonucunda etrafında oluşan dünyadan ismini alan TERA, fantastik ögelerle donatılmış bir oyun. 7 farklı ırk ve benzersiz yeteneklere sahip 10 ayrı karakter sınıfının bulunduğu oyunda, farklı büyüklük ve zorluklarda zindanlar yer alıyor.

Oyuncuların saldırılarını ve sihirli sözlerini etkin olarak uygulamalarını sağlayan ve gerçekçi aksiyon dövüş sistemine sahip olan ilk MMORPG’lerden olan TERA Online, bu özelliğiyle türünün özelliklerini geliştiriyor. TPS kamera açısıyla gerçek zamanlı savaşlar yapabildiğiniz oyunda, PvE savaşlarının yanı sıra destansı PvP savaşlarına katılarak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

TERA Online Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: XP (x86), Vista, 7 / 8 (güncel SP)
İşlemci: AMD Athlon64 3200+ / INTEL P4 3.20GHZ
RAM: 2GB
HDD: 50GB
Ekran Kartı: ATI Radeon X1600XT / NVIDIA GF 7600GT
DirectX: 9.0C ve üzeri
İşletim Sistemi: Windows 7 (güncel SP)
İşlemci: AMD Athlon 64 X2 6000+ / INTEL C2D E6750
RAM: 4GB
HDD: 50GB
Ekran Kartı: ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA GF 8800GT
DirectX: 9.0C ve üzeri
İlgili HaberlerYorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!