Heavy Metal Machines | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Hoplon Infotainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan Heavy Metal Machines, Steam platformu üzerinden oyun severler ile buluşan bir online yarış oyunudur (MMORG). Kurgusu itibariyle MOBA olarak da sınıflandırılan oyunda kıyamet sonrası bir dünyada çılgın sürücüler ve özel tasarım araçlar kullanarak gerçek oyuncular ile birlikte eğlenceli mücadelelere katılıyorsunuz.

Kendine has özel yeteneklere sahip çok sayıda aracın bulunduğu Heavy Metal Machines‘de yeteneklerin yanı sıra araçların hız ve dayanıklılık gibi temel özelliklerinde de farklılık olabiliyor. Haritadaki topu alıp istenilen noktaya götürmeye çalıştığınız oyunda rakiplerinize yok edebiliyor veya asist yaparak yok edilmelerine katkıda bulunabiliyorsunuz.

Girdiğiniz mücadelelerde öldürdüğün rakip, yaptığınız asist ve tamamladığınız görevlere göre Fame adı verilen oyun parası kazanarak daha yüksek özellikli yeni arabalar ve sürücüler satın almanız mümkün. İzometrik kamera açısına sahip olan Heavy Metal Machines‘i benzerlerinden ayıran özelliklerden biri de kontrolleri. Aracınızı mouse ile kontrol ettiğiniz oyuna kısa sürede adapte olarak eğlenceli yarışlar yapabilirsiniz.

Oyunda araçlarınızı çeşitli yönlerden özelleştirebilir, marketten eşyalar alarak ek özellikler kazandırabilirsiniz. Günlük görev sistemi de bulunan Heavy Metal Machines genel olarak basit bir oynanışa sahip. Her araçta yer alan turbo özelliği ve kombo vuruş sistemi sayesinde kritik noktalarda beklenmedik ataklar yapabilir ve oyunun seyrini değiştirebilirsiniz.

Heavy Metal Machines Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: 2.0 GHz Dual core
RAM: 4 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: Intel HD 4000 / Nvidia GT 620
DirectX: 9.0
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
İşlemci: 2.3+ GHz Quad core
RAM: 4 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 / Radeon HD 6770
DirectX: 9.0Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!