Heroes Origin | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Viva Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Heroes Origin tarayıcı üzerinden herhangi bir yükleme/kurulum yapmadan oynanabilen web tabanlı bir RPG ve strateji oyunudur. Hero adı verilen benzersiz yeteneklere sahip 5 farklı kahramandan birini seçebildiğiniz oyunda çeşitli zorluklardaki düşmanlara karşı savaşarak onları yok etme ve ganimetlerini toplamak için mücadele ediyorsunuz.

Günlük ve seviyeye özel etkinliklerin yanı sıra bol ödüllü görevler, PvP arenası, ilerlemeli (campaing) modu, kale savaşları ve klan sisteminin de yer aldığı Heroes Origin‘de verilen görevleri yerine getirdiğinizde ve savaşları kazandığınızda elde ettiğinizi puanlar ile ana karakteriniz ve savaşçılarınızın seviyesini yükseltebilir, çeşitli eşyalar giydirerek daha güçlü olmalarını sağlayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz yardımcı karakterleri yeteneklerine göre savaş alanında en doğru şekilde dizmeniz gereken Heroes Origin‘de düşman karakterlerinin zayıf ve güçlü yönlerine göre doğru yetenekleri kullanmalı ve süper yetenekleri kullanmak için doğru zamanı beklemelisiniz.

Heroes Origin Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!