I am Ninja | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
I am Ninja Poster
I am Ninja Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 22

Önemli Uyarı
Game321, I am Ninja oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Game321 oyunları.

Hong Kong merkezli online oyun geliştiricisi NGames tarafından geliştirilen tarayıcı oyunu I am Ninja, aynı şirketin yayım kolu olan Game321 tarafından yayımlanıyor. Global sunucularında oyun severler ile buluşan I am Ninja her geçen gün artan server sayısı ve farklı dil seçenekleriyle daha fazla oyuncuya ulaşmaya devam etmekte. Anime görsellere sahip olan oyun Naruto efsanesine benzerliğiyle de dikkat çekiyor.

I am Ninja‘da Taijitsu, Ninjitsu ve Genjutsu olmak üzere 3 farklı karakter sınıfı bulunmakta. Cinsiyet seçimi yapabildiğiniz oyunda toplam 6 farklı karakterden birini seçerek Konoha şehrinden iblisi ve beraberindeki kötü yaratıkları uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. Bu zorlu görevde yanınıza farklı yeteneklerde takım arkadaşları almanız mümkün. Kendi karakteriniz ile birlikte toplam 7 kişilik bir takım oluşturabildiğiniz I am Ninja‘da sahip olduğunuz savaşçıları yeteneklerine göre doğru alanlarda konumlandırmalı ve savaşlara öyle girmelisiniz.

Otomatik yol bulma özelliği sayesinde hızlıca görev tamamlayabildiğiniz oyunda kısa sürede yüksek seviyelere ulaşarak karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Seviye atladıkça savaşçınıza yeni silah, takı ve kıyafetler alabilir böylece saldırı ve savunma değerlerini yükselterek düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

I am Ninja Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

1 yorum yapıldı