Ikariam | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Gameforge tarafından geliştirilen ve yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Ikariam yayına başladığı 2008 yılından bu yana bir çok ülkede milyonlarca oyun severi kendine hayran bırakmayı başardı. Roma döneminde geçen oyuna acemi bir yönetici olarak başlıyor ve sahip olduğunuz köyü ekonomik, askeri ve diplomatik yönden geliştirerek metropol haline getirmeye çalışıyorsunuz.

Bulunduğunuz ada ve çevre adalarda yer alan kaynakları toplayarak şehrinizi mimari ve bilimsel yönden geliştirerek halkınızın refah seviyesini arttırabilir, saldırı ve savunma birimleri üreterek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Gelişmiş bir savaş sistemi bulunan oyunda rakibinize saldırmadan önce stratejinizi çok iyi belirlemelisiniz.

Bulunduğunuz adanın yanı sıra diğer adalarda da koloniler kurabilir, şehir sayınızı arttırarak kendi imparatorluğunuzu kurabilirsiniz. Diplomasinin oldukça önemli olduğu ikariam‘da çevrenizdeki şehirlerle iyi geçinerek barış içerisinde yaşayabilir hatta ittifaklar kurarak hem savunmanızı güçlendirip hem de daha büyük saldırılar yapabilirsiniz.

Ikariam Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!