Ironsight | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Seul merkezli oyun stüdyosu Wiple Games tarafından geliştirilen ve Almanya merkezli tecrübeli oyun şirketi Gamigo tarafından yayımlanan Ironsight, yenilikçi özelliklere sahip fütüristik bir MMOFPS oyunudur. Wiple Games’in Iron Engine adını verdiği yüksek kaliteli render yapabilen yeni nesil bir oyun motoru ile geliştirilen Ironsight, yüksek kaliteli grafiklerin yanı sıra orta düzey sistemlerde sorunsuz oyun deneyimi vadediyor.

Bilim-kurgu ögeleriyle donatılmış askeri temalı bir savaş oyunu olan Ironsight, NAF (Kuzey Atlantik Kuvvetleri) ve EDEN (Enerji Geliştirme Şirket Ağı) isimli 2 farklı oluşumun yakın gelecekte doğal enerji kaynaklarına sahip olmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Oyun her ne kadar hikaye olarak diğer fütüristik FPS oyunlarına benzese de mekanikleri ve kendine has bazı özellikleriyle diğer oyunlardan ayrılmayı başarıyor.

Ironsight‘ın sunduğu yenilikçi özelliklerden bir tanesi değişken arazi ve hava koşulları. Oyun esnasında gerçekleşen hava olayları sebebiyle zaman zaman görüş mesafeniz azalacak, zemindeki değişiklikler sebebiyle de bazen daha yavaş hareket etmek zorunda kalacaksınız. Benzersiz taktiksel fırsatlar sunan bu değişimleri ekibinizle doğru şekilde kullanarak rakiplerinize ani baskınlar yapabilir ya da baskınlardan kaçmak için kullanabilirsiniz.

14’ün üzerinde harita seçeneği sunan Ironsight‘ta, yıkılan köprüler, parçalanan objeler ve kırılan camlar gibi çok sayıda interaktif içerik sayesinde daha gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşayabilir, 100’ün üzerinde teknolojik ve klasik silahın dış görünüşünü dilediğiniz gibi özelleştirerek benzersiz savaş aletleri elde edebilirsiniz.

Ironsight‘ı özel kılan diğer bir özelliği de sahip olduğu gelişmiş drone sistemi. Diğer oyunlardan farklı olarak Ironsight‘taki droneları üzerindeki kameraya bağlanarak kontrol edebiliyor ve düşmanlarınızı yukarıdan izleyerek saldıra biliyorsunuz.

Ironsight Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İlgili HaberlerYorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!