Islands of Nyne: Battle Royale | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Önemli Uyarı
Define Human, Islands of Nyne: Battle Royale oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Define Human oyunları.

Define Human Studios tarafından Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve Temmuz 2018’de erken erişim olarak Steam üzerinden yayımlanmaya başlayan Islands of Nyne: Battle Royale, bilim-kurgu ögeleriyle desteklenen battle royale oyunudur. First person (birinci şahıs) kamera açısına sahip olan oyunda yüksek teknoloji donanım ve harita argümanlarının yanı sıra kaliteli grafiklere ve görsel efektlere yer verilmiş.

Takım bazlı ve bireysel olarak savaşabildiğiniz haritalarda diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi savaş alanı belirli aralıklarla daralıyor ve oyun hayatta 1 kişi kalana kadar devam ediyor. Benzerlerine kıyasla daha yüksek tempolu olan Islands of Nyne: Battle Royale, kurgusu itibariyle akıcı bir oynanışa sahip, dolayısıyla maç sürece 1-2 saat değil en fazla 20-30dk sürüyor.

Oyun için para dengesi de oldukça iyi ayarlanmış olan Islands of Nyne: Battle Royale‘de kasa açmak için diğer battle royallere göre daha az çaba sarf ediyorsunuz. Oyun sırasında 2 silah 2 de sağlık kiti (iğne) taşıma kapasiteniz bulunmakta, fakat haritada bulduğunuz bir ögeyle bu limiti 3 silah ve 3 sağlık kitine çıkartmanız mümkün.

Islands of Nyne: Battle Royale Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen

Toplam Kaydolma Sayısı : 638
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 1.658


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!