Kristal Kanatlar | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Kristal Kanatlar Poster
Kristal Kanatlar Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Yüksek
Dil
Tür
Yaş
-
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 853

Önemli Uyarı
9919, Kristal Kanatlar oyununun tüm hizmetlerini 05-05-2015 tarihi itibariyle durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 9919 oyunları.

Orijinal adı Crystal Saga olan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Kristal Kanatlar, 9919 tarafından Türkçe dil desteği ile yayına başladı. Bir çok RPG ögesini bünyesinde barındıran oyunu hiç bir yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynamanız mümkün. 2D görsellere sahip Kristal Kanatlar‘da 5 farklı karakter sınıfı bulunuyor.

Pet ve binek sitemi de bulunan Kristal Kanatlar‘da PvP ve PvE savaşları yapabilir, zindanlarda zorlu mücadelelere girebilir ve farklı bölgelerde bulunan çok sayıdaki haritada dolaşarak seviyenizi yükseltebilirsiniz. Karakterinize verilen görevleri tamamlayarak savaşlarda ve alışverişte kullanabileceğiniz değerli silah, eşya ve para da kazanmanız mümkün. Ayrıca görev sisteminde bulunan navigasyon özelliği sayesinde ise görev yerine tek tıklama ile otomatik ulaşabilirsiniz.

Kristal Kanatlar‘ın en güzel özelliklerin biri ise uzak (away) modu. Bu modda karakterinizi bir nevi programlayarak çevresindeki canavarlara otomatik ateş etmesini sağlayabiliyorsunuz. Bu sayede bilgisayar başında olmasanız bile sürekli canavar öldürüyor ve bir taraftan seviye atlarken diğer taraftan düşen eşya ve paraları toplayabiliyorsunuz.

Kristal Kanatlar‘a başlarken erkek veya kız olarak seçebileceğiniz farklı yeteneklere sahip 5 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterler ve özellikleri şu şekilde:

Büyücü (Mage): Ateş ve Buz olmak üzere farklı uzmanlıkları vardır. Büyü gücü kullanarak rakiplerini yok ederler ve aynı alanda geniş alana hasar verme (AoE) özellikleri bulunur.
Katil (Ranger): Seri hasar verme özelliğine sahip katiller büyüye karşı yüksek dirence sahiptir. Rakiplerine uzak mesafeden hasar verebilirler.
Rahip (Priest): Şifacı olan rahipler ruhsal güçleri sayesinde etrafındakilerin yaşam güçlerini yükseltebilirler. Aynı zamanda rakiplerini zehirleyerek belirli bir süre hasar verirler.
Şövalye (Knight): Defans seviyeleri çok yüksek olan şövalyeler dayanıklı kıyafetler giyerler ve Tank görevi görürler. Fiziksel atak yaparak rakiplerini yok ederler.
Okçu (Rogue): Teh hedef üstünde etkili olan okçular yakın mesafede ölümcül hasar verebilirler. Görünmez olma özellikleri bulunur.

Kristal Kanatlar Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

35 yorum yapıldı
  • Eski Toprak says:

    Neden dünya neden bebelik oyunlarımı kapatıp duruyorsun burada nostaji kasmaya çalışıyorum ama sen buna engel oluyorsun!!!

  • Yaren says:

    s95 teyiz birliğimiz var. S95 Athena , s95 Elysion. Türk birliğimiz var oyuna uzun süredir devam eden her girişinizde en az 3-4 kişinin online olduğu bir birlik. Oyunu özleyen ARKADAŞLARI BİRLİĞİMİZE VE SERVER A BEKLİYORUZ :^3