Lady Popular | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Her kız, ün ve fırsat hayal eder. Her kız büyümek ve yetenekli, akıllı ve başarılı bir kadın olmak ister. Lady Popular size bu fırsatı veriyor. Lady Popular macerasını siz de yaşayın, oyunun tüm seçeneklerini deneyin. Leydinizin görünümünü seçerken, zengin dış görünüş seçenekleri, farklı renklerde saç şekilleri, elbiseler ve renk kombinasyonları. Mini Oyunlara eğlenin veya diğer oyuncular ile meydan okumalarda, popülerlik karşılaştırın!

Gerçek ve çok ünlü bir Leydi olmak için özellikleriniz var mı? Lady popular online bir tarayıcı oyunudur. Herhangi bir şey yüklemenize gerek olmadan, oyunu sadece internet üzerinden ve binlerce oyuncuyla aynı anda oynayabilirsiniz. Oyunda ilk önce, kendi karakterinizi yaratırsınız, daha sonra onun kariyeri, eğitimi, sosyal hayatıyla ve bakımıyla ilgilenirsiniz. Bunların yanında Lady Popular’da;

– Podyumda birinci olun ve leydinizi en üstte gösterin.
– Kulüplere katılarak birbirinden güzel seçeneklerden yararlanın.
– Dairenizi düzenleyin ve dairenizi tüm oyunda gösterin.
– Evcil Hayvanlarınızı giydirin.
– Erkek arkadaşına hediyeler gönderin.
– Oyun içinde mini oyunları oynayın.
– Leydinizi en güzel şekilde birbirinden güzel kıyafetlerle giydirin ve birbirinden güzel takılarla süsleyin.

Lady Popular Mode Arena’da süper modellerin dünyasına dalın ve moda trendlerini belirleyen bir moda otoritesi olmanın zorluklarıyla tanışın.

Lady Popular Sistem Gereksinimleri
Minumum
ÖnerilenYorumlar

29 yorum yapıldı
  • Duru says:

    Arkadaşlar oyun hakkındaki sorularınızı , oyundaki, en üstte ‘ + ‘ işaretine tıklayıp, açılan pencereden ‘ danışmanlar ‘ bölümüne tıklayıp, orada yer alan danışmanlara sorabilirsiniz. Yada kısaca bana sorabilirsiniz.

  • Füsun says:

    Oyun harika.

  • aleyna says:

    siz 8. levele gelebidinizmi? 7. levelde deneyim kazanın dyor ben herşeyi yapıyorum olmuyor bana yardımcı olun LÜTFENNNNNNNNN!