Lanista Wars | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
K
Lanista Wars Poster
Lanista Wars Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Orta
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
12+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 33

Önemli Uyarı
Dream H., Lanista Wars oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer Dream H. oyunları.

Adını mobil platformlar için geliştirdiği oyunlardan tanıdığımız Dream Harvesters, bu kez tarayıcı oyunu Lanista Wars ile MMO severlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor. DH ekibinin 2010 yılından bu yana üzerinde çalıştığı Lanista Wars görsel ve teknik açıdan bir çok kez değişime uğrayarak her test döneminde yapılan çeşitli yenilikler ve geliştirmeler ile her geçen gün biraz daha büyüyor.

Roma döneminden esinlenerek hazırlanmış olan Lanista Wars, adını bu dönemde halkı eğlendirmek ve savaşlara hazırlamak amacıyla yapılan gladyatör dövüşlerinden almaktadır. Günümüzdeki karşılığı “menajer” olan lanista, Roma döneminde gladyatörler takımlarının yöneticisi anlamında kullanılmaktaydı. Adından da anlaşılacağı gibi lanistaların arasındaki savaşları konu alan oyunda, gladyatörlerden oluşan güçlü bir takım kurarak onları en iyi şekilde yönetmeye çalışıyorsunuz.

Lanista Wars‘ta yapılan dövüşlerde başarılar kazanarak oyun dünyası içerisinde saygınlığınızı arttırırken aynı zamanda iş yerleri satın alabilir, diğer lanistalarla birleşerek organize suçlar işleyebilir veya rakiplerine karşı yer altı faaliyetleri yürütebilirsiniz. Oyunun en güzel özelliklerinden birisi dövüşlerin single ve multiplayer olarak yapılabilmesidir.

Galip olunan her bir dövüş sonucunda oyuncu onur puanı ve para kazanır. Dövüşlere çıkabilmek için 6 tane savaşçıya sahip olmak gerekmektedir. Bu savaşçılardan ikisi tank konumunda takımın en önünde, 3 ü dengeli karakterler olarak ortada, teki de en çok hasar puanı veren fakat en az can puanına sahip olan olarak takımın en arkasında durur. Rakip takımındaki istediği bir savaşçıyı, rakibinin uygun savaşçısına saldırtır, rakip savaşçı da cevap saldırısı yapar.

Dövüş sisteminden sonra oyundaki diğer önemli noktalar şehir ve organize işler olarak öne çıkıyor. Oyuncular şehirden iş yeri satın alarak hem karizma puanı, hem çeşitli üniteler için bonuslar hem de gelir elde edebilirler. Ayrıca diğer oyuncuların şehirdeki iş yerlerine de saldırı yapılabilir. Organize işler kısmında ise diğer davet edilen diğer oyuncularla birlikte çeşitli aksiyonlar yapılabiliyor. Lanista Wars‘ta Kervan yağmalama, adam kaçırma gibi şeyler hem casusunuzu, suikastçinizi geliştirmenizi hem de yüksek miktarlarda paralar kazanmanızı sağlıyor.

Lanista Wars Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
Lanista Wars Promo Kod / Beta Key
Yorumlar

5 yorum yapıldı