Last Man Standing | Kayıt Ol, İndir, Oyna!

Free Reign Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan Last Man Standing, TPS kamera açısına sahip hayatta kalma temalı bir MMO oyunudur. Farklı ortamların işlendiği geniş haritalarda gerçek oyuncularla mücadele ettiğiniz Last Man Standing, eğlenceli bir o kadarda dikkat gerektiren bir oyun.

Haritada çeşitli yerlerde bulunan silahları ve ekipmanları hızlıca toplayıp kullanarak hayatta kalmayı başaran son kişi olmak için mücadele ettiğiniz oyunda rakiplerinizden daha seri oynayarak karakterinizi donatmalı ve çatışmaya hazır hale getirmelisiniz. Tek kişilik, iki kişilik ve dört kişilik oyun modlarıyla ekip halinde ya da tek başınıza hayatta kalmaya mücadelesi verdiğiniz Last Man Standing‘de kazandığınız deneyim puanlarıyla karakterinizi geliştirebiliyor ve satın aldığınız ücretli sandıklarla hem silahlarınızı hem de karakterinizi özelleştirerek oyunu daha eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz.

Oyunu rakiplerinden ayıran bir özelliği ise tamamen ücretsiz olması ve kendisine özgü bazı eşyalarının olması. Örneğin, yerden topladığınız kalkanları çatışma sırasında hemen önünüze koyarak saldırılara karşı korunabilir ve gözlem penceresinden ateş ederek taktiksel üstünlük sağlayabilirsiniz.

Ruh halinizi yansıtan çeşitli hareketler yapmanıza da olanak sağlayan Last Man Standing‘de eğlenceli ifadelerin yanı sıra rakiplerinizi kızdıracak hareketler de yapabiliyorsunuz.

Last Man Standing Sistem Gereksinimleri
Minumum
Önerilen
İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 (64-bit)
İşlemci: i5-2400 | AMD FX-6100
RAM: 6 GB
HDD: 10 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 2 GB VRAM
Ekran Kartı: Radeon HD 7770 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 (64-bit)
İşlemci: i7-3770 | AMD FX-8350
RAM: 6 GB
HDD: 20 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4GB VRAM
Ekran Kartı: Radeon R9 390 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11



Yorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!